Luxe kristallen boeket kroonluchters van messing
Normale prijs
$414.99
Verkoopprijs
$414.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Functie
Til uw eetervaring naar een hoger niveau met onze moderne kristallen boeket kroonluchters van messing. Deze armaturen zijn met precisie vervaardigd en combineren naadloos hedendaags design met tijdloze luxe. Het kristallen boeket en de messing afwerking voegen een vleugje verfijning toe en werpen een stralende en elegante gloed. Transformeer uw eetkamer met de perfecte combinatie van moderne stijl en weelderige charme. Ontdek onze collectie voor een betoverende verlichtingsoplossing en dineer in pracht en praal met onze moderne kristallen boeket kroonluchters van messing.
Maat

| Diameter-6 koppen | D45cm |
|---|---|
| Hoogte | Hoogte 32cm |
| Diameter-8 koppen | D60cm |
| Hoogte | Hoogte 39cm |
| Productdetails | |
| Type: | Kroonluchter |
| Productmateriaal: | Kristal, Messing |
| Lichtbron: | E14 |
| Spanning: | 110V-120V |
| Energiebron: | Draad |
| Inclusief lamp: | Nee |
| Aantal bollen: | 1 |
| Certificering: | CE, UL |
| Droge/vochtige/natte locatie: | Droog |
| Montage vereist: | Ja |
| Productverzorging: | Afstoffen met een zachte, droge doek |
| Gelegenheid: | Keuken/Keukeneiland, Woonkamer, Eetkamer |
| Opmerking | |
| 1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat optreden vanwege handmatige meting. 2. De foto's kunnen een lichte chromatische afwijking vertonen vanwege de lichtinval en de monitor. 3. Of het dimbaar is, hangt af van de lichtbron die u installeert. Uw begrip wordt op prijs gesteld. Bedankt | |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/