Luxe Kristallen Boeket Messing Kroonluchters
Normale prijs
$414.99
Verkoopprijs
$414.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Kenmerk
Verhoog uw eetervaring met onze Moderne Kristallen Boeket Messing Kroonluchters. Met precisie vervaardigd, combineren deze armaturen moeiteloos hedendaags design met tijdloze luxe. Het kristallen boeket en de messing afwerking voegen een vleugje verfijning toe, terwijl ze een stralende en elegante gloed uitstralen. Transformeer uw eetkamer met de perfecte combinatie van moderne stijl en weelderige charme. Ontdek onze collectie voor een betoverende verlichtingsoplossing en dineer in pracht met onze Moderne Kristallen Boeket Messing Kroonluchters.
Grootte

| Diameter-6Koppen | D45cm |
|---|---|
| Hoogte | H32cm |
| Diameter-8Koppen | D60cm |
| Hoogte | H39cm |
| Productdetails | |
| Type: | Kroonluchter |
| Productmateriaal: | Kristal, Messing |
| Lichtbron: | E14 |
| Spanning: | 110V-120V |
| Voedingsbron: | Draad |
| Inclusief lamp: | Nee |
| Aantal lampen: | 1 |
| Certificering: | CE, UL |
| Droog/Vochtig/Nat Locatie: | Droog |
| Montage vereist: | Ja |
| Onderhoud van het product: | Afstoffen met een zachte droge doek |
| Gelegenheid: | Keuken/Keuken eiland, Woonkamer, Eetkamer |
| Opmerking | |
| 1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat zijn door handmatige meting. 2. De foto's kunnen lichte kleurafwijkingen vertonen door het licht en de monitor. 3. Of het dimbaar is, hangt af van de lichtbron die u installeert. Uw begrip wordt gewaardeerd. Dank u. |
|
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/