Alessio Retro Kaars Wandlamp/Zwarte Kroonluchter voor Woonkamer, Eetkamer
Normale prijs
$119.99
Verkoopprijs
$119.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
- De zwarte metalen hanglamp heeft twee installatie stijlen: een wandlamp en een kroonluchter. De verpakking van de zwarte metalen hanglamp bevat een gloeilamp.
- De zwarte kroonluchter, gemaakt van hoogwaardig metaal en glas, is kleurvast, roestbestendig, corrosiebestendig en gemakkelijk schoon te maken en te onderhouden.
- De lampenkap van een retro kroonluchter van glas zorgt voor een goede lichtdoorlatendheid en helderheid, en kan moeiteloos de kamer verlichten.
- De matte zwarte premium textuur van deze zwarte wandlamp past perfect bij de woonkamer, slaapkamer, eetkamer, studeerkamer en andere kamers.
| Productinformatie | |
| Type | Hanglamp |
| Stijl | Alessio |
| Aanbevolen Ruimte | Eetkamer; Woonkamer |
| Aanbevolen Kamergrootte | 5-15㎡ |
| Binnen of Buiten Gebruik | Binnen |
| Dimbaar | Nee |
| Slimme Functionaliteit | Nee |
| Montage Nodig | Ja |
| IP Klasse | IP20 |
| Voedingsbron | Vast Bedraad |
| Voedingsinformatie | |
| Gloeilamp Inbegrepen | Ja |
| Gloeilamp Type | LED |
| Gloeilamp Basis | E12 |
| Aantal Gloeilampen | 1/2/6/8/10 |
| Spanning (V) | 110-110V-240V |
| Maximale Vermogen(W) | 1W/2W/6W/8W/10W |
| Productmateriaal | |
| Primaire Productmateriaal | Metaal+Glas |
| Armatuur Productmateriaal | Metaal |
| Schaduw Productmateriaal | Glas |
| Productafmetingen & Gewichten | |
| Productgewicht | 1kg/2kg/3kg/4kg |
| Ketting/Kabel Verstelbaar of Niet | Ja |
| Grootte | Zie Afbeelding |
| Inbegrepen Componenten | |
| 1*Hanglamp Set | |
| Opmerking | |
| Houd er rekening mee dat er een fout van 1-3 cm in de maat kan zijn door handmatige meting. De foto's kunnen lichte kleurverschillen vertonen door het licht en de monitor. We waarderen uw begrip. Bij voorkeur raden we aan om een professionele elektricien het te laten installeren | |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/