Alessio Vintage Lantaarnvormige Metalen Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$219.99
Verkoopprijs
$219.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
- Deze buitenwandlamp is gemaakt van metaal en glas, waarbij metaal zorgt voor duurzaamheid en sterkte, en glas transparantie en lichtverspreidingseffecten toevoegt.
- Zwart, brengt een mysterieuze en elegante sfeer naar buitenruimtes en toont een unieke vintage stijl.
- Met zijn kenmerkende lantaarnvormige ontwerp creëert het charmante lichteffecten, biedt het verlichting en decoratie aan de muur, en voegt het een vleugje klassieke charme toe aan buitenhoven en terrassen.
- Ideaal voor buitenruimtes zoals hoven en terrassen, voegt het verlichting en decoratieve effecten toe aan het gebied en creëert het een vintage sfeer.
- Geïnspireerd door vintage stijl, presenteert het een elegant en klassiek ontwerp dat naadloos opgaat in de buitenomgeving en een unieke aantrekkingskracht tentoonstelt.
| Productinformatie | |
| Type | Wandlamp |
| Stijl | Alessio |
| Aanbevolen Ruimte | Hof;Schutting;Balkon |
| Aanbevolen Kamergrootte | 1-3㎡ |
| Binnen of Buiten Gebruik | Buiten |
| Dimbaar | Nee |
| Slimme Functionaliteit | Nee |
| Montage Nodig | Ja |
| IP Waarde | IP65 |
| Voedingsbron | Vast Bedraad |
| Voeding Informatie | |
| Lamp Inbegrepen | Ja |
| Lamp Type | Led |
| Lampvoet | E26 |
| Aantal Lampen | 1 |
| Spanning (V) | 110V-240V |
| Maximaal Vermogen(W) | 10W |
| Productmateriaal | |
| Primaire Productmateriaal | Metaal+Glas |
| Armatuur Productmateriaal | Metaal |
| Schaduw Productmateriaal | Glas |
| Productafmetingen & Gewichten | |
| Productgewicht | 1kg |
| Ketting/Kabel Verstelbaar of Niet | Nee |
| Grootte | Zie Afbeelding |
| Inclusief Componenten | |
| 1*Wandlamp Set | |
| Opmerking | |
| Houd er rekening mee dat er een fout van 1-3 cm in de maat kan zijn vanwege handmatige metingen. De afbeeldingen kunnen lichte kleurverschillen vertonen door het licht en de monitor. We waarderen uw begrip. We raden aan om een professionele elektricien het te laten installeren | |
Misschien vind je dit ook leuk
Gepolijste Messing Lumina Buitenwandlamp
Normale prijs
$449.00
Verkoopprijs
$449.00
Normale prijs
$0.00
/
Alessio Vintage Lantaarn Metaal Buiten Wandlamp, Goud
Normale prijs
$289.99
Verkoopprijs
$289.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Buitenwandlamp Globe/Kruisvormige Straal Modern, Aluminium, Zwart, Tuin
Normale prijs
$179.99
Verkoopprijs
$179.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Fakkel Metaal Buitenwandlamp, Zwart/Wit
Normale prijs
$99.99
Verkoopprijs
$99.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Waterdichte Minimalistische Kruis Buitenwandlamp Tuin/Corridor
Normale prijs
$99.99
Verkoopprijs
$99.99
Normale prijs
$0.00
/
Elif Buitenwandlamp Maan Modern, Led, Zwart, Binnenplaats
Normale prijs
$379.99
Verkoopprijs
$379.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Buitenwandlamp, Stabiele/Sensorverlichting
Normale prijs
$139.99
Verkoopprijs
$139.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Rechthoekige Metalen Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$299.99
Verkoopprijs
$299.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Rechthoekige Metalen Buitenwandlamp, Zwart/Wit
Normale prijs
$89.99
Verkoopprijs
$89.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Lineaire Metalen Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$219.99
Verkoopprijs
$219.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Cilindrische Dubbelkopige Cement Buitenwandlamp, Zwart/Wit
Normale prijs
$149.99
Verkoopprijs
$149.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Buitenwandverlichting, Waterdicht, Gebogen, Zwart & Wit
Normale prijs
$59.99
Verkoopprijs
$59.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Cement Vierkante Buitenwandlamp, Wit
Normale prijs
$199.99
Verkoopprijs
$199.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Nordic Arc Metalen LED Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$59.99
Verkoopprijs
$59.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Waterdichte Buitenwandverlichting, Wit & Zwart
Normale prijs
$99.99
Verkoopprijs
$99.99
Normale prijs
$0.00
/