Alessio Rustieke Komvormige Metalen Buitenwandlamp, Antiek Messing
Normale prijs
$189.99
Verkoopprijs
$189.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
- Deze buitenwandlamp is gemaakt van metaal.
- Antiek messing, dat een vintage en elegante sfeer uitstraalt, voegt een unieke charme toe aan buitenruimtes.
- Met zijn unieke komvormige ontwerp biedt deze wandlamp zacht licht en verlichting aan de muur, waardoor een warme en klassieke buitenatmosfeer ontstaat.
- Ideaal voor buitenruimtes zoals binnenplaatsen en terrassen, voegt het verlichting en decoratieve effecten toe aan het gebied, waardoor een vintage-stijl buitenomgeving ontstaat.
- Geïnspireerd door vintage stijl, toont deze wandlamp een elegant en klassiek ontwerp dat perfect samengaat met de buitenomgeving, en presenteert een unieke aantrekkingskracht.
|
Productinformatie |
|
| Type | Wandlamp |
| Stijl | Alessio |
| Aanbevolen Ruimte | Binnenplaats;Terras |
| Aanbevolen Kamer Grootte | 1-3㎡ |
| Binnen of Buiten Gebruik | Buiten |
| Dimbaar | Nee |
| Slimme Functionaliteit | Nee |
| Montage Nodig | Ja |
| IP Waarde | IP65 |
| Voedingsbron | Vast Bedraad |
| Vermogen Informatie | |
| Lamp Inbegrepen | Ja |
| Lamp Type | Led |
| Lampvoet | E26 |
| Aantal Lampen | 1Pcs Warm Witte Lamp Inbegrepen |
| Spanning (V) | 110-110V-240V Volgens Uw Land |
| Maximaal Vermogen(W) | 7W |
| Productmateriaal | |
| Primaire Productmateriaal | Metaal |
| Bevestigingsmateriaal | Metaal |
| Schaduwmateriaal | Metaal |
| Productafmetingen & Gewichten | |
| Productgewicht | 1kg |
| Ketting/Kabel Verstelbaar of Niet | Nee |
| Grootte | Zie Afbeelding |
| Inbegrepen Componenten | |
| 1*Wandlamp Set | |
| Opmerking | |
| Houd er rekening mee dat er een fout van 1-3 cm in de maat kan zijn vanwege handmatige metingen. De foto's kunnen lichte kleurafwijkingen vertonen door het licht en de monitor. Wij waarderen uw begrip. We raden aan om een professionele elektricien het te laten installeren | |
Misschien vind je dit ook leuk
Gepolijste Messing Lumina Buitenwandlamp
Normale prijs
$449.00
Verkoopprijs
$449.00
Normale prijs
$0.00
/
Alessio Vintage Lantaarn Metaal Buiten Wandlamp, Goud
Normale prijs
$289.99
Verkoopprijs
$289.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Buitenwandlamp Globe/Kruisvormige Straal Modern, Aluminium, Zwart, Tuin
Normale prijs
$179.99
Verkoopprijs
$179.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Fakkel Metaal Buitenwandlamp, Zwart/Wit
Normale prijs
$99.99
Verkoopprijs
$99.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Waterdichte Minimalistische Kruis Buitenwandlamp Tuin/Corridor
Normale prijs
$99.99
Verkoopprijs
$99.99
Normale prijs
$0.00
/
Elif Buitenwandlamp Maan Modern, Led, Zwart, Binnenplaats
Normale prijs
$379.99
Verkoopprijs
$379.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Buitenwandlamp, Stabiele/Sensorverlichting
Normale prijs
$139.99
Verkoopprijs
$139.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Rechthoekige Metalen Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$299.99
Verkoopprijs
$299.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Rechthoekige Metalen Buitenwandlamp, Zwart/Wit
Normale prijs
$89.99
Verkoopprijs
$89.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Lineaire Metalen Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$219.99
Verkoopprijs
$219.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Cilindrische Dubbelkopige Cement Buitenwandlamp, Zwart/Wit
Normale prijs
$149.99
Verkoopprijs
$149.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Buitenwandverlichting, Waterdicht, Gebogen, Zwart & Wit
Normale prijs
$59.99
Verkoopprijs
$59.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Cement Vierkante Buitenwandlamp, Wit
Normale prijs
$199.99
Verkoopprijs
$199.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Nordic Arc Metalen LED Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$59.99
Verkoopprijs
$59.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Waterdichte Buitenwandverlichting, Wit & Zwart
Normale prijs
$99.99
Verkoopprijs
$99.99
Normale prijs
$0.00
/