European Waterproof Retro Pavilion Design 1-Light Outdoor Wall Sconce Lamp
Regular Price
€78.75
Sale Price
€78.75
Regular Price
€0.00
/
Product description
Product reviews
| Description | |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Color | White, Black, Bronze |
| Number of Lights | 1 |
| Style | Industrial |
| Material | Aluminum, Glass |
| Lamp Shade Material | Glass |
| Fixture Type | Outdoor Light |
| Occasion | Outdoor |
| Bulb Type | LED/Incandescent/Fluorescent |
| Bulb Included or Not | No |
| Bulb Base | E26 |
| Connection Type | Hardwired |
| Dimensions | |
| Fixture Width | 7.87"/20cm |
| Fixture Height | 11.81"/30cm |
| Fixture Depth | 6.69"/17cm |



You Might Also Like
Polished Brass Lumina Outdoor Wall Lamp
Regular Price
€449.00
Sale Price
€449.00
Regular Price
€0.00
/
Alessio Vintage Lantern Metal Outdoor Wall Lamp, Gold
Regular Price
€289.99
Sale Price
€289.99
Regular Price
€0.00
/
Orr Outdoor Wall Lamp Globe/Cruciform Ray Modern,Aluminum, Black, Garden
Regular Price
€179.99
Sale Price
€179.99
Regular Price
€0.00
/
Orr Minimalist Torch Metal Outdoor Wall Lamp, Black/White
Regular Price
€99.99
Sale Price
€99.99
Regular Price
€0.00
/
Orr Modern Waterproof Minimalist Cross Outdoor Wall Light Garden/Corridor
Regular Price
€99.99
Sale Price
€99.99
Regular Price
€0.00
/
Elif Outdoor Wall Lamp Moon Modern, Led, Black, Courtyard
Regular Price
€379.99
Sale Price
€379.99
Regular Price
€0.00
/
Orr Outdoor Wall Lamp, Steady/Sensor Lights
Regular Price
€139.99
Sale Price
€139.99
Regular Price
€0.00
/
Orr Modern Rectangular Metal Outdoor Wall Lamp, Black
Regular Price
€299.99
Sale Price
€299.99
Regular Price
€0.00
/
Orr Modern Rectagulart Metal Outdoor Wall Lamp, Black/White
Regular Price
€89.99
Sale Price
€89.99
Regular Price
€0.00
/
Orr Minimalist Linear Metal Outdoor Wall Lamp, Black
Regular Price
€219.99
Sale Price
€219.99
Regular Price
€0.00
/
Orr Minimalist Cylindrical Double-headed Cement Outdoor Wall Lamp, Black/White
Regular Price
€149.99
Sale Price
€149.99
Regular Price
€0.00
/
Orr Modern Outdoor Wall Lighting, Waterproof, Curved, Black & White
Regular Price
€59.99
Sale Price
€59.99
Regular Price
€0.00
/
Orr Minimalist Cement Square Outdoor Wall Lamp, White
Regular Price
€199.99
Sale Price
€199.99
Regular Price
€0.00
/
Orr Nordic Arc Metal LED Outdoor Wall Lamp, Black
Regular Price
€59.99
Sale Price
€59.99
Regular Price
€0.00
/
Orr Modern Waterproof Outdoor Wall Lighting, White & Black
Regular Price
€99.99
Sale Price
€99.99
Regular Price
€0.00
/