Orr Buitenwandlamp Globe/Kruisvormige Straal Modern, Aluminium, Zwart, Tuin
Normale prijs
$179.99
Verkoopprijs
$179.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
- De globe wandlamp, gemaakt van hoogwaardig aluminium, is antioxidant, heeft een goede warmteafvoer, is roestbestendig, breukvast en vervormt niet gemakkelijk.
- De zwarte wandlamp met kruis- en globevormige verlichting biedt niet alleen een goede lichtverdeling en voldoende helderheid, maar voegt ook een unieke sfeer toe aan uw huis.
- De led wandlamp is geschikt voor binnen- of buitengebruik.
- De moderne stijl kan een meer modieuze uitstraling geven.
| Lichtinformatie | |
| Type | Buitenwandverlichting |
| Stijl | Modern |
| Aanbevolen ruimte | Tuin binnenverlichting |
| Aanbevolen kamer grootte | 5-10㎡ |
| Binnen- of buitengebruik | Buitenverlichting |
| Dimbaar | Nee |
| Slimme functie | Nee |
| Montage nodig | Nee |
| Vermogen informatie | |
| Lamp type | LED |
| Lampvoet | N/B |
| Lichtbron | 3000K |
| Aantal lampen | N/B |
| Spanning (V) | 110V-240V |
| Maximale wattage (W) | 12W |
| Productmateriaal | |
| Hoofdmateriaal product | Aluminium |
| Materiaal armatuur | Aluminium |
| Materiaal schaduw | N/B |
| Productafmetingen & Gewichten | |
| Productgewicht (lb) | 1 (lb) |
| Ketting/koord lengte (inch) | N/B |
| Totale hoogte (hangend) | N/B |
| Ketting/koord verstelbaar of niet | N/B |
| Hoogte lichaam - Van boven naar beneden (inch) | 3.937inch |
| Lengte lichaam (inch) | 3.937inch |
| Breedte lichaam (inch) | 3.937inch |
| Inclusief componenten | |
| 1* Buitenwandverlichting | |
| Opmerking | |
| Houd er rekening mee dat er een fout van 1-3 cm in de maat kan zijn door handmatige metingen. De foto's kunnen lichte kleurafwijkingen vertonen door het licht en de monitor. Uw begrip wordt gewaardeerd. Het wordt aanbevolen dat de installatie van de lamp wordt uitgevoerd door een professionele elektricien. | |
Misschien vind je dit ook leuk
Gepolijste Messing Lumina Buitenwandlamp
Normale prijs
$449.00
Verkoopprijs
$449.00
Normale prijs
$0.00
/
Alessio Vintage Lantaarn Metaal Buiten Wandlamp, Goud
Normale prijs
$289.99
Verkoopprijs
$289.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Buitenwandlamp Globe/Kruisvormige Straal Modern, Aluminium, Zwart, Tuin
Normale prijs
$179.99
Verkoopprijs
$179.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Fakkel Metaal Buitenwandlamp, Zwart/Wit
Normale prijs
$99.99
Verkoopprijs
$99.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Waterdichte Minimalistische Kruis Buitenwandlamp Tuin/Corridor
Normale prijs
$99.99
Verkoopprijs
$99.99
Normale prijs
$0.00
/
Elif Buitenwandlamp Maan Modern, Led, Zwart, Binnenplaats
Normale prijs
$379.99
Verkoopprijs
$379.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Buitenwandlamp, Stabiele/Sensorverlichting
Normale prijs
$139.99
Verkoopprijs
$139.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Rechthoekige Metalen Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$299.99
Verkoopprijs
$299.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Rechthoekige Metalen Buitenwandlamp, Zwart/Wit
Normale prijs
$89.99
Verkoopprijs
$89.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Lineaire Metalen Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$219.99
Verkoopprijs
$219.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Cilindrische Dubbelkopige Cement Buitenwandlamp, Zwart/Wit
Normale prijs
$149.99
Verkoopprijs
$149.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Buitenwandverlichting, Waterdicht, Gebogen, Zwart & Wit
Normale prijs
$59.99
Verkoopprijs
$59.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Cement Vierkante Buitenwandlamp, Wit
Normale prijs
$199.99
Verkoopprijs
$199.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Nordic Arc Metalen LED Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$59.99
Verkoopprijs
$59.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Waterdichte Buitenwandverlichting, Wit & Zwart
Normale prijs
$99.99
Verkoopprijs
$99.99
Normale prijs
$0.00
/