Nordic Macaron metalen LED semi-inbouw plafondventilatorlamp
Normale prijs
$323.55
Verkoopprijs
$323.55
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
| Beschrijving | |
| Spanning | 110V-120V,220V-240V |
| Kleur | Zwart, wit, grijs, bruin, geel, roze, blauw |
| Aantal lampen | 1 |
| Stijl | Noords |
| Materiaal | ABS, kopermotoren |
| Materiaal lampenkap | ABS |
| Armatuurtype | Plafondventilatorlamp |
| Gelegenheid | Woonkamer, slaapkamer |
| Lamptype | Ingebouwde LED |
| Wattage | 36W |
| Lumen | 3600lm |
| Geïntegreerde LED | Ja |
| Verbindingstype | Bedraad |
| Afmetingen | |
| Armatuurbreedte | 21.65"/55cm |
| Armatuurhoogte | 11.42"/29cm |
| Kenmerken | |
| Waterdicht of niet | Nee |
| Locatie | Droge locatie |
3 kleuren licht, inclusief wit licht, warm licht, neutraal licht, dimmen met drie kleurtemperaturen, om op verschillende tijdstippen aan uw behoeften te voldoen.
Geschikt voor installatie in entree, woonkamer, zitkamer, eetkamer, hal, trappenhuis, slaapkamer, hotel, restaurant, enz.


Misschien vind je dit ook leuk
Traditionele plafondventilatorlamp
Normale prijs
$264.00
Verkoopprijs
$264.00
Normale prijs
$0.00
/
Vintage houten Harborough 3 plafondventilatorlamp
Normale prijs
$269.00
Verkoopprijs
$269.00
Normale prijs
$0.00
/
Vintage zwarte plafondventilator glazen bol kroonluchter
Normale prijs
$312.00
Verkoopprijs
$312.00
Normale prijs
$338.00
/
Haydn 3-bladige witte en zwarte DC plafondventilatorlamp, zomer, 39,4''/47,2''/51,2''
Normale prijs
$369.99
Verkoopprijs
$369.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 5-bladige houten DC-plafondventilator met licht, zomer, 47,2''/51,2''/59,1''
Normale prijs
$489.99
Verkoopprijs
$489.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 5-bladige witte en zwarte DC plafondventilator met licht, zomer, 47,2''/51,2''/55,1''
Normale prijs
$499.99
Verkoopprijs
$499.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 3-bladige DC moderne plafondventilator met licht, zomer, 41''
Normale prijs
$399.99
Verkoopprijs
$399.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 3-bladige plafondventilator van hout en grijs, DC met licht, 39,4''/47,2''/55,1''
Normale prijs
$359.99
Verkoopprijs
$359.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 5-bladige moderne houten DC-plafondventilator met licht, 47,2''/51,2''
Normale prijs
$459.99
Verkoopprijs
$459.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 5-blads DC plafondventilator met licht, houtkleur, zomer, 40''/47''
Normale prijs
$509.99
Verkoopprijs
$509.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 3-blads DC plafondventilator met licht, zwart en wit, 39,4''/47,2''/55,1''
Normale prijs
$369.99
Verkoopprijs
$369.99
Normale prijs
$0.00
/
Morandi 5-bladige DC kleurrijke plafondventilator met licht, zomer, 41''
Normale prijs
$329.99
Verkoopprijs
$329.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige Basic moderne DC plafondventilator met licht, wit, 51''
Normale prijs
$559.99
Verkoopprijs
$559.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige moderne basis witte DC plafondventilator met licht, zomer, 51''
Normale prijs
$579.99
Verkoopprijs
$579.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige moderne basis DC plafondventilator met licht, 51''
Normale prijs
$569.99
Verkoopprijs
$569.99
Normale prijs
$0.00
/