Haydn 5-blads DC plafondventilator met licht, houtkleur, zomer, 40''/47''
Normale prijs
$509.99
Verkoopprijs
$509.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
- Deze 5-bladige DC plafondventilator met licht combineert een strak design met efficiënte functionaliteit. De ventilator is uitgerust met vijf houten bladen die niet alleen de esthetische aantrekkingskracht vergroten, maar ook zorgen voor een optimale luchtcirculatie.
- De ventilator heeft een stijlvolle houtkleurige afwerking, die een vleugje natuurlijke elegantie aan uw ruimte toevoegt. De houtkleur past bij verschillende interieurstijlen en creëert een harmonieuze en uitnodigende sfeer.
- Speciaal ontworpen voor gebruik in de zomer, deze plafondventilator zorgt voor een koele en verfrissende bries, waardoor het een perfecte aanvulling is op uw huis tijdens de warmere maanden. Geniet van het comfort van een goed geventileerde ruimte met deze efficiënte koeloplossing.
- Deze plafondventilator is verkrijgbaar in zowel 40'' als 47'' uitvoering en biedt veelzijdigheid voor verschillende kamergroottes. Kies de maat die het beste bij uw ruimte past, voor optimale prestaties en esthetische harmonie.
- Deze ventilator circuleert niet alleen lucht, maar verlicht ook uw kamer met zijn geïntegreerde lichtarmatuur. De combinatie van een ventilator en licht in één unit biedt zowel functionaliteit als stijl, waardoor het een praktische en aantrekkelijke keuze is voor elke kamer.

| Productinformatie | |
| Type | Plafondventilator met licht |
| Stijl | Haydn |
| Voorgestelde ruimte-aanpassing | Woonkamer, eetkamer, studeerkamer, slaapkamer |
| Aanbevolen kamergrootte | 10-25 m² |
| Binnen- of buitengebruik | Binnen |
| Dimbaar | Nee |
| Lichte kleuren | Drie kleuren veranderen met afstandsbediening |
| Slim ingeschakeld | Nee |
| Montage nodig | Ja |
| IP-tarief | IP20 |
| Energiebron | Vast bedraad |
| Motortype | gelijkstroom |
| Stroominfo | |
| Inclusief lamp | Ja |
| Lamptype | LED/Gloeilamp/TL |
| Lampvoet | SMD |
| Aantal lampen | 1 |
| Spanning (V) | 110V-240V |
| Maximaal wattage (W) | 24*2W |
| Productmateriaal | |
| Primair productmateriaal | Metaal+Acryl+ABS |
| Materiaal van het bevestigingsproduct | Metaal |
| Schaduwproductmateriaal | Acryl |
| Blad Productmateriaal | ABS |
| Productafmetingen en gewichten | |
| Productgewicht | 10kg |
| Ketting/koord verstelbaar of niet | Nee |
| Maat | Zie afbeeldingen |
| Meegeleverde componenten | |
| 1* Plafondventilator met verlichtingsset | |
| Opmerking | |
| Houd er rekening mee dat er een fout van 1-3 cm in de maat kan zitten vanwege handmatige meting. De foto's kunnen een lichte chromatische afwijking hebben vanwege het licht en de monitor. Wij stellen uw begrip op prijs. Het wordt aanbevolen om de lamp te laten installeren door een professionele elektricien. | |
Misschien vind je dit ook leuk
Traditionele plafondventilatorlamp
Normale prijs
$264.00
Verkoopprijs
$264.00
Normale prijs
$0.00
/
Vintage houten Harborough 3 plafondventilatorlamp
Normale prijs
$269.00
Verkoopprijs
$269.00
Normale prijs
$0.00
/
Vintage zwarte plafondventilator glazen bol kroonluchter
Normale prijs
$312.00
Verkoopprijs
$312.00
Normale prijs
$338.00
/
Haydn 3-bladige witte en zwarte DC plafondventilatorlamp, zomer, 39,4''/47,2''/51,2''
Normale prijs
$369.99
Verkoopprijs
$369.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 5-bladige houten DC-plafondventilator met licht, zomer, 47,2''/51,2''/59,1''
Normale prijs
$489.99
Verkoopprijs
$489.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 5-bladige witte en zwarte DC plafondventilator met licht, zomer, 47,2''/51,2''/55,1''
Normale prijs
$499.99
Verkoopprijs
$499.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 3-bladige DC moderne plafondventilator met licht, zomer, 41''
Normale prijs
$399.99
Verkoopprijs
$399.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 3-bladige plafondventilator van hout en grijs, DC met licht, 39,4''/47,2''/55,1''
Normale prijs
$359.99
Verkoopprijs
$359.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 5-bladige moderne houten DC-plafondventilator met licht, 47,2''/51,2''
Normale prijs
$459.99
Verkoopprijs
$459.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 5-blads DC plafondventilator met licht, houtkleur, zomer, 40''/47''
Normale prijs
$509.99
Verkoopprijs
$509.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 3-blads DC plafondventilator met licht, zwart en wit, 39,4''/47,2''/55,1''
Normale prijs
$369.99
Verkoopprijs
$369.99
Normale prijs
$0.00
/
Morandi 5-bladige DC kleurrijke plafondventilator met licht, zomer, 41''
Normale prijs
$329.99
Verkoopprijs
$329.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige Basic moderne DC plafondventilator met licht, wit, 51''
Normale prijs
$559.99
Verkoopprijs
$559.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige moderne basis witte DC plafondventilator met licht, zomer, 51''
Normale prijs
$579.99
Verkoopprijs
$579.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige moderne basis DC plafondventilator met licht, 51''
Normale prijs
$569.99
Verkoopprijs
$569.99
Normale prijs
$0.00
/