Moderne minimalistische ronde kooi ijzer acryl LED inbouw plafondventilator licht
Normale prijs
$221.90
Verkoopprijs
$221.90
Normale prijs
$0.00
Productbeschrijving
Productrecensies
| Beschrijving | |
| Spanning | 110V-120V,220V-240V |
| Kleur | Goud, zwart, wit, lichtblauw, blauw |
| Aantal lampen | 1 |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | IJzer, acryl, kunststof |
| Materiaal lampenkap | IJzer, acryl, kunststof |
| Armatuurtype | Plafondventilatorlamp |
| Gelegenheid | Woonkamer, slaapkamer |
| Lamptype | Ingebouwde LED |
| Wattage | 30W |
| Lumen | 3000lm |
| Geïntegreerde LED | Ja |
| Verbindingstype | Bedraad |
| Afmetingen | |
| Armatuurbreedte | 18.9"/48CM |
| Armatuurhoogte | 7.87"/20CM |


