Hedendaagse eenvoud ABS vierkante LED zonne-energie waterdichte buiten wandkandelaarlamp voor tuin
Normale prijs
$48.04
Verkoopprijs
$48.04
Normale prijs
$0.00
Productbeschrijving
Productrecensies
| Beschrijving | |
| Spanning | 110V-120V, 220V-240V, 3V |
| Kleur | Zwart |
| Aantal lampen | 1 |
| Stijl | Eenvoud |
| Materiaal | ABS |
| Materiaal lampenkap | ABS |
| Armatuurtype | Buitenverlichting |
| Gelegenheid | Tuin |
| Lamptype | Ingebouwde LED |
| Wattage | 12W(bekabeld)/8W(zonne-energie) |
| Lumen | 1200lm(bekabeld)/800lm(zonne-energie) |
| Geïntegreerde LED | Ja |
| Stroombron | Bekabeld/Zonne-energie |
| Afmetingen | |
| Armatuurbreedte | 3.94"/10cm |
| Armatuurdiepte | 3.94"/10cm |
| Kenmerken | |
| Waterdicht of niet | IP65 |
| Locatie | Natte locatie |

