Eigentijdse creatieve PC ABS nylon acryl bloem LED semi-inbouw plafondventilator licht voor woonkamer
Normale prijs
$41.17
Verkoopprijs
$41.17
Normale prijs
$0.00
Productbeschrijving
Productrecensies
| Beschrijving | |
| Spanning | 110V-120V,220V-240V |
| Kleur | Wit, kleurrijk |
| Aantal lampen | 1 |
| Stijl | Creatief |
| Materiaal | PC, ABS, Nylon |
| Materiaal lampenkap | Acryl |
| Armatuurtype | Plafondventilatorlamp |
| Gelegenheid | Woonkamer, slaapkamer |
| Lamptype | LED/gloeilamp/fluorescerend |
| Lamp inbegrepen of niet | Nee |
| Lampvoet | E26 |
| Verbindingstype | Bedraad |
| Afmetingen | |
| Armatuurbreedte | 16.54"/42cm |
| Armatuurhoogte | 8.07"/20,5cm |
| Kenmerken | |
| Waterdicht of niet | Nee |
| Locatie | Droge locatie |
| Verstelbare ketting | Nee |
| Voorgemonteerd | Nee |


