Bubble roze glazen marshmallow kroonluchter
Normale prijs
$239.99
Verkoopprijs
$239.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Functie
Deze stijlvolle kroonluchter met een gouden afwerking en zachtroze glazen kappen voegt een vleugje tijdloze glamour toe aan uw huis. De schattige kleurstelling en het funky design maken dit tot een statement piece. Er zijn bijpassende familieartikelen verkrijgbaar om uw huis op elkaar af te stemmen en de droomlook te creëren.
Specificaties
Maat

| Diameter | D50cm |
|---|---|
| Hoogte | Hoogte 25cm |

| Diameter | D67cm |
|---|---|
| Hoogte | Hoogte 32cm |

| Productdetails | |
| Type: | Hanglamp |
| Productmateriaal: | Glas, Metaal |
| Afwerkingen: | Beige,Roze,Wit |
| Spanning: | 110V-120V |
| Montageplaat | 10CM |
| Lampvoet: | E27 |
| Inclusief lamp: | Nee |
| Aantal bollen: | 1 |
| Dimbaar: | NEE |
| Droge/vochtige/natte locatie: | Droog |
| Montage vereist: | Ja |
| Productverzorging: | Afstoffen met een zachte, droge doek |
| Gelegenheid: | Keuken/Keukeneiland, Eetkamer, Woonkamer, Slaapkamer |
| Productmetingen Gewichten | |
| Verstelbare ophanglengte: | 59,06 inch (150 cm) |
| Lichaamslengte - van boven naar beneden: | 9,84 inch (25 cm) / 12,60 inch (32 cm) |
| Lichaamsbreedte - Diameter: | 19,69 inch (50 cm) / 26,38 inch (67 cm) |
| Opmerking | |
| 1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat optreden vanwege handmatige meting. 2. De foto's kunnen een lichte chromatische afwijking vertonen vanwege de lichtinval en de monitor. 3. Of het dimbaar is, hangt af van de lichtbron die u installeert. 4. De standaardlengte van de staaf is 20+30 cm. Als u de lengte wilt aanpassen, neem dan contact op met onze klantenservice. Uw begrip wordt op prijs gesteld. Bedankt | |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/