Moderne Globe Glas Art Deco Kroonluchter, Woonkamer
Normale prijs
$339.99
Verkoopprijs
$339.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
- Deze kroonluchter is gemaakt van hoogdoorlatend glas als materiaal voor de lampenkap, wat prachtig gestyled is en goed verlicht.
- Het heeft een gouden en zilveren lampvoet, beide zijn luxueus.
- Het lamplichaam bestaat uit 3-6 kleine witte bollen, die een frisse uitstraling geven en hoogtepunten aan uw huis toevoegen.
- Het combineert vintage en moderne stijlen om verfijnde schoonheid te tonen, perfect voor slaapkamer, woonkamer, café kunstdecoratie.
Productdetails
| Armatuurontwerp | Modern |
| Aantal lichten | 1;3; 4; 5; 6 |
| Hoofdmateriaal product | Metaal+Glas |
| Lampenkap inbegrepen | Ja |
| Basis type | G9 |
| Spanning | 110V-240V |
| Maximale wattage | 5W;15W; 20W; 25W; 30W |
| Voedingsbron | Hardwired |
| Slimme functie | Ja 3 Kleurverandering via schakelaar zonder geheugen |
| Droog, vochtig of nat locatie vermeld | Droog |
| Geïntegreerde LED | Ja |
| Dimbaar | Nee |
| Gelegenheid | Slaapkamer, Eten, Wonen |
| Gloeilamp inbegrepen | Ja |
| Inbegrepen componenten | 1* Hanglamp/Wandlamp met gloeilamp |
Productmetingen & Gewichten
| Productgewicht | 3 lbs;6.6 lbs; 8.8 lbs; 9.2 lbs; 10.6 lbs |
| Verstelbare hanglengte | 7.9 inches(Hanglamp) |
| Totale hoogte (hangend) | 27.6 inches(Hanglamp) |
| Lichaamshoogte - Boven naar Onder | 10.2 inches(Wand); 13.8 inches |
| Lichaamsbreedte - Zij naar Zij | 9.4 inches(Wand);23.6 inches; 27.6 inches; 27.6 inches; 33.5 inches |
Productoverzicht
| Ingebouwde LED-verlichting | Verlichting inbegrepen |
| Dimbaar | ENERGY STAR-gecertificeerd |
| Verstelbare hoogte | Droge locatie |
| Aanpasbaar voor hellend plafond | LED-compatibel |
Misschien vind je dit ook leuk
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Skye Strakke Hanglamp In Minimalistisch Design
Normale prijs
$342.00
Verkoopprijs
$342.00
Normale prijs
$0.00
/
Momento Moderne Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$215.00
Verkoopprijs
$215.00
Normale prijs
$0.00
/
Cetra Acryl Aluminium Metalen Hanglamp
Normale prijs
$399.00
Verkoopprijs
$399.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante LS185 handgemaakte glazen hanglamp
Normale prijs
$148.00
Verkoopprijs
$148.00
Normale prijs
$0.00
/
Rustieke rijstpapier 24N minimalistische hanglamp
Normale prijs
$255.00
Verkoopprijs
$255.00
Normale prijs
$0.00
/
Prachtige hanglamp van kiezelsteenglas voor binnen
Normale prijs
$240.00
Verkoopprijs
$240.00
Normale prijs
$0.00
/
Navicula Functionele Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$245.00
Verkoopprijs
$245.00
Normale prijs
$0.00
/
Ballet veelzijdige hanglamp voor eetkamer
Normale prijs
$325.00
Verkoopprijs
$325.00
Normale prijs
$0.00
/
Montera Decoratieve Hanglamp Voor Keuken
Normale prijs
$250.00
Verkoopprijs
$250.00
Normale prijs
$0.00
/
Messing Franse hanglamp voor keuken
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Creatieve Alohi Chrome Oranje Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante Huan Strakke Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Kolorit Vintage Metalen Hanglamp
Normale prijs
$162.00
Verkoopprijs
$162.00
Normale prijs
$0.00
/
Trendy metalen glazen hanglamp
Normale prijs
$169.00
Verkoopprijs
$169.00
Normale prijs
$0.00
/