Zwarte gouden Sputnik kroonluchter moderne hanglamp
Normale prijs
$239.54
Verkoopprijs
$239.54
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Functie
De kroonluchter kan worden gecombineerd met verschillende decoratiestijlen en kan met elkaar worden gecombineerd, waardoor uw decoratieve schoonheid diverser wordt. Het is een goede keuze voor de woonkamer, eetkamer, slaapkamer, keuken, bar, kantoor, enz.
Specificaties
| Materiaal: | IJzer+Glas |
| Lichtbron: | E27 Medium (Standaard) |
| Spanning: | 110V-120V |
| Afwerkingen: | Wit,Amber,Helder,Grijs |
| Draadlengte: | 61/82/98cm |
| Energiebron: | Draad |
| Inclusief lamp: | Nee |
| Aantal bollen: | 1 |
| Maximaal wattage: | 40W |
| Dimbaar: | Nee |
| Droge/vochtige/natte locatie: | Droog |
| Montage vereist : | Ja |
| Productverzorging: | Afstoffen met een zachte, droge doek |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/