Modern Gold Sputnik Shape Chandelier
Regular Price
€385.99
Sale Price
€385.99
Regular Price
€0.00
/
Product description
Product reviews
[FEATURE]
Add a touch of glamour to your space with our Modern Gold Sputnik Shape Chandelier. This striking fixture features a captivating sputnik design in luxurious gold, creating a centerpiece that radiates modern elegance. Illuminate your room with a warm, inviting glow and make a bold style statement.
Size

| Diameter | D60cm |
|---|---|
| Height | D28cm |

| Diameter | D80cm |
|---|---|
| Height | D40cm |
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: | Metal, Iron, Glass |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Lving Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
You Might Also Like
Takumi Wood Pleated Pendant Light
Regular Price
€145.00
Sale Price
€145.00
Regular Price
€0.00
/
Skye Sleek Pendant Light In Minimalist Design
Regular Price
€342.00
Sale Price
€342.00
Regular Price
€0.00
/
Momento Modern Pendant Light For Dining Room
Regular Price
€215.00
Sale Price
€215.00
Regular Price
€0.00
/
Cetra Acrylic Aluminum Metal Pendant Light
Regular Price
€399.00
Sale Price
€399.00
Regular Price
€0.00
/
Elegant LS185 Handmade Glass Pendant Lamp
Regular Price
€148.00
Sale Price
€148.00
Regular Price
€0.00
/
Rustic Rice Paper 24N Minimalist Pendant Light
Regular Price
€255.00
Sale Price
€255.00
Regular Price
€0.00
/
Beautiful Pebble Glass Indoor Pendant Lamp
Regular Price
€240.00
Sale Price
€240.00
Regular Price
€0.00
/
Navicula Functional Pendant Light For Dining Room
Regular Price
€245.00
Sale Price
€245.00
Regular Price
€0.00
/
Ballet Versatile Pendant Lamp For Dining Room
Regular Price
€325.00
Sale Price
€325.00
Regular Price
€0.00
/
Montera Decorative Pendant Light For Kitchen
Regular Price
€250.00
Sale Price
€250.00
Regular Price
€0.00
/
Brass French Pendant Light For Kitchen
Regular Price
€135.00
Sale Price
€135.00
Regular Price
€0.00
/
Creative Alohi Chrome Orange Pendant Light
Regular Price
€135.00
Sale Price
€135.00
Regular Price
€0.00
/
Elegant Huan Sleek Pendant Lamp
Regular Price
€135.00
Sale Price
€135.00
Regular Price
€0.00
/
Kolorit Vintage Metal Pendant Lamp
Regular Price
€162.00
Sale Price
€162.00
Regular Price
€0.00
/
Trendy Metal Glass Pendant Lamp
Regular Price
€169.00
Sale Price
€169.00
Regular Price
€0.00
/