Walters 3-bladige plafondventilator met licht, 3 kleuren, DIA 23,62''
Normale prijs
$429.99
Verkoopprijs
$429.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
- De plafondventilator heeft een eigentijds design met drie strakke bladen en voegt een modern tintje toe aan elke kamer.
- De ventilator is voorzien van een ingebouwde lamp en zorgt voor zowel verkoeling als verlichting. Hierdoor is het een armatuur met een dubbele functie, geschikt voor verschillende ruimtes.
- Dankzij de drie kleurvarianten van de ventilator kunnen gebruikers het uiterlijk van hun ruimte aanpassen aan hun eigen voorkeuren. Bovendien is de ventilator compatibel met verschillende kamerstijlen.
- Deze plafondventilator heeft een diameter van 23,62 inch en is ontworpen om de lucht in middelgrote tot grote ruimtes efficiënt te laten circuleren, waardoor een comfortabele omgeving ontstaat.
- Naast zijn praktische koelcapaciteiten fungeert de Walters plafondventilator ook als decoratief element, dat de algehele sfeer van de kamer verbetert en tegelijkertijd een functioneel doel vervult.

| Productinformatie | |
| Type | Plafondventilator met licht |
| Stijl | Walters |
| Voorgestelde ruimte-aanpassing | Woonkamer, eetkamer, slaapkamer |
| Aanbevolen kamergrootte | 6-15 m² |
| Binnen- of buitengebruik | Binnen |
| Dimbaar | Nee |
| Lichte kleuren | Drie kleuren veranderen met afstandsbediening |
| Slim ingeschakeld | Nee |
| Montage nodig | Ja |
| IP-tarief | IP20 |
| Energiebron | Vast bedraad |
| Stroominfo | |
| Inclusief lamp | Ja |
| Lamptype | LED/Gloeilamp/TL |
| Lampvoet | SMD |
| Aantal lampen | 1 |
| Spanning (V) | 110V-240V |
| Maximaal wattage (W) | 24W |
| Productmateriaal | |
| Primair productmateriaal | Metaal+Acryl+Abs |
| Materiaal van het bevestigingsproduct | Metaal |
| Schaduwproductmateriaal | Acryl |
| Productafmetingen en gewichten | |
| Productgewicht | 5,5 kg |
| Ketting/koord verstelbaar of niet | Nee |
| Maat | Zie afbeeldingen |
| Meegeleverde componenten | |
| 1* Plafondventilator met verlichtingsset | |
| Opmerking | |
| Houd er rekening mee dat er een fout van 1-3 cm in de maat kan zitten vanwege handmatige meting. De foto's kunnen een lichte chromatische afwijking hebben vanwege het licht en de monitor. Wij stellen uw begrip op prijs. Het wordt aanbevolen om de lamp te laten installeren door een professionele elektricien. | |
Misschien vind je dit ook leuk
Traditionele plafondventilatorlamp
Normale prijs
$264.00
Verkoopprijs
$264.00
Normale prijs
$0.00
/
Vintage houten Harborough 3 plafondventilatorlamp
Normale prijs
$269.00
Verkoopprijs
$269.00
Normale prijs
$0.00
/
Vintage zwarte plafondventilator glazen bol kroonluchter
Normale prijs
$312.00
Verkoopprijs
$312.00
Normale prijs
$338.00
/
Haydn 3-bladige witte en zwarte DC plafondventilatorlamp, zomer, 39,4''/47,2''/51,2''
Normale prijs
$369.99
Verkoopprijs
$369.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 5-bladige houten DC-plafondventilator met licht, zomer, 47,2''/51,2''/59,1''
Normale prijs
$489.99
Verkoopprijs
$489.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 5-bladige witte en zwarte DC plafondventilator met licht, zomer, 47,2''/51,2''/55,1''
Normale prijs
$499.99
Verkoopprijs
$499.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 3-bladige DC moderne plafondventilator met licht, zomer, 41''
Normale prijs
$399.99
Verkoopprijs
$399.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 3-bladige plafondventilator van hout en grijs, DC met licht, 39,4''/47,2''/55,1''
Normale prijs
$359.99
Verkoopprijs
$359.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 5-bladige moderne houten DC-plafondventilator met licht, 47,2''/51,2''
Normale prijs
$459.99
Verkoopprijs
$459.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 5-blads DC plafondventilator met licht, houtkleur, zomer, 40''/47''
Normale prijs
$509.99
Verkoopprijs
$509.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 3-blads DC plafondventilator met licht, zwart en wit, 39,4''/47,2''/55,1''
Normale prijs
$369.99
Verkoopprijs
$369.99
Normale prijs
$0.00
/
Morandi 5-bladige DC kleurrijke plafondventilator met licht, zomer, 41''
Normale prijs
$329.99
Verkoopprijs
$329.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige Basic moderne DC plafondventilator met licht, wit, 51''
Normale prijs
$559.99
Verkoopprijs
$559.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige moderne basis witte DC plafondventilator met licht, zomer, 51''
Normale prijs
$579.99
Verkoopprijs
$579.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige moderne basis DC plafondventilator met licht, 51''
Normale prijs
$569.99
Verkoopprijs
$569.99
Normale prijs
$0.00
/