Vintage Ryttenberg Glazen Kroonluchter
Normale prijs
$307.99
Verkoopprijs
$307.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Kenmerk
De Ryttenberg Kroonluchter heeft een retro chique uitstraling met een klassieke bolvorm in glas. De koper- en chroomafwerking benadrukt de rijkdom van het lamplichaam. Verkrijgbaar in verschillende afwerkingen van glazen kappen om stijl aan de armatuur toe te voegen. Perfect om je ruimte te accentueren met een eigenaardige stijl.
Specificaties
| Materiaal: | Ijzer+Glas |
| Lichtbron: | E26/E27 Medium (Standaard) |
| Spanning: | 110V-120V |
| Afwerkingen: |
Koper afgewerkt, Chroom Wit Glas, Beige Glas |
| Draadlengte: | 10+20+30cm Stangen |
| Voedingsbron: | Draad |
| Gloeilamp inbegrepen: | Nee |
| Aantal gloeilampen: | 4/6 |
| Maximale wattage: | 40W |
| Dimbaar: | Nee |
| Droog/Vochtig/Wet Locatie: | Droog |
| Montage Vereist: | Ja |
| Productonderhoud: | Afstoffen met een zachte droge doek |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/