Roze Murano Glazen Kroonluchter voor de Woonkamer
Normale prijs
$1,328.99
Verkoopprijs
$1,328.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Kenmerk
Breng een vleugje vintage glamour in uw huis met onze Vintage Roze Murano Glazen Kroonluchter. Dit exquisite verlichtingsarmatuur toont de schoonheid van Murano-glas in een zachte roze tint, waardoor een luxueuze en romantische sfeer aan elke ruimte wordt toegevoegd. Verhoog uw decor met de tijdloze elegantie van deze vintage geïnspireerde kroonluchter, die een statement maakt dat de tijd overstijgt. Verlicht uw huis met de aantrekkingskracht van onze Roze Murano Glazen Kroonluchter.
Afmeting

| Diameter-4Koppen | D59cm |
|---|---|
| Hoogte | H73cm |

| Diameter-9Koppen | 73 cm |
|---|---|
| Hoogte | 79 cm |
| Productdetails | |
| Type: | Hanglamp |
| Productmateriaal: | Glas, IJzer |
| Lichtbron: | E27 |
| Spanning: | 110V-120V |
| Voedingsbron: | Draad |
| Bulb inbegrepen: | Nee |
| Aantal lampen: | 4, 9 |
| Certificering: | CE, UL |
| Droog/Vochtig/Nat Locatie: | Droog |
| Montage vereist: | Ja |
| Onderhoud van het product: | Afstoffen met een zachte droge doek |
| Gelegenheid: | Keuken/Keukeneiland, Woonkamer, Eetkamer |
| Opmerking | |
| 1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat zijn door handmatige meting. 2. De afbeeldingen kunnen lichte kleurafwijkingen vertonen door het licht en de monitor. 3. Of het dimbaar is, hangt af van de lichtbron die u installeert. Uw begrip wordt gewaardeerd. Bedankt |
|
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/