Nordic Macaron vierkante houten LED-plafondventilatorlamp
Normale prijs
$248.71
Verkoopprijs
$248.71
Normale prijs
$0.00
Productbeschrijving
Productrecensies
| Beschrijving | |
| Spanning | 110V-120V,220V-240V |
| Kleur | Wit, groen, grijs, zwart |
| Aantal lampen | 1 |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Acryl, Koperen motor, Hout, IJzer |
| Materiaal lampenkap | Acryl, Koperen motor, Hout, IJzer |
| Armatuurtype | Plafondventilatorlamp |
| Gelegenheid | Hal/woonkamer/slaapkamer |
| Lamptype | Ingebouwde LED |
| Wattage | 72W |
| Lumen | 7200lm |
| Geïntegreerde LED | Ja |
| Verbindingstype | Bedraad |
| Afmetingen | |
| Armatuurbreedte | 20.47" |
| Armatuurhoogte | 7.87" |


