Moderne Moleculaire Lava Glazen Woonkamer Kroonluchter
Normale prijs
$283.99
Verkoopprijs
$283.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Functie
Transformeer uw leefruimte met de avant-garde allure van onze moderne Molecular Lava Glass Living Room Chandelier. Deze zorgvuldig ontworpen armatuur combineert moderne esthetiek naadloos met artistieke flair. Het ontwerp van moleculair lavaglas voegt een vleugje intrige toe en werpt een betoverende en eigentijdse gloed.
Maat

| 3Hoofd-Diameter | D70cm |
|---|---|
| Hoogte | Hoogte 28cm |
| 5 koppen-diameter | D70cm |
| Hoogte | Hoogte 28cm |
| 8 koppen-diameter | D100cm |
| Hoogte | Hoogte 28cm |

| 3Hoofd-Diameter | D70cm |
|---|---|
| Hoogte | Hoogte 50cm |
| 5 koppen-diameter | D100cm |
| Hoogte | Hoogte 50cm |
| 8 koppen-diameter | D120cm |
| Hoogte | Hoogte 100cm |
| Productdetails | |
| Type: | Kroonluchter |
| Productmateriaal: | Glas, Messing |
| Lichtbron: | E14 |
| Spanning: | 110V-120V |
| Energiebron: | Draad |
| Inclusief lamp: | Nee |
| Aantal bollen: | 1 |
| Certificering: | CE, UL |
| Droge/vochtige/natte locatie: | Droog |
| Montage vereist: | Ja |
| Productverzorging: | Afstoffen met een zachte, droge doek |
| Gelegenheid: | Keuken/Keukeneiland, Woonkamer, Eetkamer |
| Opmerking | |
| 1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat optreden vanwege handmatige meting. 2. De foto's kunnen een lichte chromatische afwijking vertonen vanwege de lichtinval en de monitor. 3. Of het dimbaar is, hangt af van de lichtbron die u installeert. Uw begrip wordt op prijs gesteld. Bedankt | |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/