Witte LED parelketting kroonluchter voor trap
Normale prijs
$453.99
Verkoopprijs
$453.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Functie
Verfraai uw trappenhuis met onze witte LED parelketting kroonluchter. Deze verbluffende armatuur combineert de elegantie van een parelketting met energiezuinige LED-technologie, wat een lichtgevende en betoverende gloed uitstraalt. Verlicht uw trappenhuis met een vleugje verfijning en moderne charme.
Afmetingen

| Diameter | D60cm |
|---|---|
| Hoogte | D150cm |

| Diameter | D70cm |
|---|---|
| Hoogte | D200cm |
| Productdetails | |
| Type: | Kroonluchter |
| Productmateriaal: | Messing + Acryl |
| Spanning: | 110V-120V |
| Certificering: | CE, UL |
| Droge/vochtige/natte locatie: | Droog |
| Montage vereist: | Ja |
| Productverzorging: | Afstoffen met een zachte, droge doek |
| Gelegenheid: | Woonkamer |
| Opmerking | |
| 1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat optreden vanwege handmatige meting. 2. De foto's kunnen een lichte chromatische afwijking vertonen vanwege de lichtinval en de monitor. Uw begrip wordt op prijs gesteld. Bedankt | |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/