White LED Pearl Necklace Chandelier For Stair
Normale prijs
$453.99
Verkoopprijs
$453.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Feature
Elevate your stairwell with our White LED Pearl Necklace Chandelier. This stunning fixture combines the elegance of a pearl necklace with energy-efficient LED technology, casting a luminous and enchanting glow. Illuminate your staircase with a touch of sophistication and modern charm.
Dimensions

| Diameter | D60cm |
|---|---|
| Height | D150cm |

| Diameter | D70cm |
|---|---|
| Height | D200cm |
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: | Brass + Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Misschien vind je dit ook leuk
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Skye Strakke Hanglamp In Minimalistisch Design
Normale prijs
$342.00
Verkoopprijs
$342.00
Normale prijs
$0.00
/
Momento Moderne Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$215.00
Verkoopprijs
$215.00
Normale prijs
$0.00
/
Cetra Acryl Aluminium Metalen Hanglamp
Normale prijs
$399.00
Verkoopprijs
$399.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante LS185 handgemaakte glazen hanglamp
Normale prijs
$148.00
Verkoopprijs
$148.00
Normale prijs
$0.00
/
Rustieke rijstpapier 24N minimalistische hanglamp
Normale prijs
$255.00
Verkoopprijs
$255.00
Normale prijs
$0.00
/
Prachtige hanglamp van kiezelsteenglas voor binnen
Normale prijs
$240.00
Verkoopprijs
$240.00
Normale prijs
$0.00
/
Navicula Functionele Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$245.00
Verkoopprijs
$245.00
Normale prijs
$0.00
/
Ballet veelzijdige hanglamp voor eetkamer
Normale prijs
$325.00
Verkoopprijs
$325.00
Normale prijs
$0.00
/
Montera Decoratieve Hanglamp Voor Keuken
Normale prijs
$250.00
Verkoopprijs
$250.00
Normale prijs
$0.00
/
Messing Franse hanglamp voor keuken
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Creatieve Alohi Chrome Oranje Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante Huan Strakke Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Kolorit Vintage Metalen Hanglamp
Normale prijs
$162.00
Verkoopprijs
$162.00
Normale prijs
$0.00
/
Trendy metalen glazen hanglamp
Normale prijs
$169.00
Verkoopprijs
$169.00
Normale prijs
$0.00
/