Moderne Stijlvolle Eenvoud Kroonluchters Persoonlijkheid Hanglampen
Normale prijs
$187.99
Verkoopprijs
$187.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Kenmerk
Eenvoudige en stijlvolle kroonluchters, elegant - stijl, passen perfect bij uw decoratieve thema, eenvoudig en uniek ontwerp om een comfortabele en rustige levensstijl te ervaren.
Specificaties
| Materiaal: | Metaal |
| Lichtbron: | E27 Medium (Standaard) |
| Spanning: | 110V-120V |
| Afwerkingen: | Oranje, Roze, Geel, Blauw |
| Draadlengte: | 120cm |
| Voedingsbron: | Draad |
| Gloeilamp inbegrepen: | Nee |
| Aantal gloeilampen: | 1 |
| Maximale wattage: | 40W |
| Dimbaar: | Nee |
| Droog/Vochtig/Nat Locatie: | Droog |
| Montage Vereist: | Ja |
| Productonderhoud: | Afstoffen met een zachte droge doek |
Misschien vind je dit ook leuk
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Skye Strakke Hanglamp In Minimalistisch Design
Normale prijs
$342.00
Verkoopprijs
$342.00
Normale prijs
$0.00
/
Momento Moderne Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$215.00
Verkoopprijs
$215.00
Normale prijs
$0.00
/
Cetra Acryl Aluminium Metalen Hanglamp
Normale prijs
$399.00
Verkoopprijs
$399.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante LS185 handgemaakte glazen hanglamp
Normale prijs
$148.00
Verkoopprijs
$148.00
Normale prijs
$0.00
/
Rustieke rijstpapier 24N minimalistische hanglamp
Normale prijs
$255.00
Verkoopprijs
$255.00
Normale prijs
$0.00
/
Prachtige hanglamp van kiezelsteenglas voor binnen
Normale prijs
$240.00
Verkoopprijs
$240.00
Normale prijs
$0.00
/
Navicula Functionele Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$245.00
Verkoopprijs
$245.00
Normale prijs
$0.00
/
Ballet veelzijdige hanglamp voor eetkamer
Normale prijs
$325.00
Verkoopprijs
$325.00
Normale prijs
$0.00
/
Montera Decoratieve Hanglamp Voor Keuken
Normale prijs
$250.00
Verkoopprijs
$250.00
Normale prijs
$0.00
/
Messing Franse hanglamp voor keuken
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Creatieve Alohi Chrome Oranje Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante Huan Strakke Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Kolorit Vintage Metalen Hanglamp
Normale prijs
$162.00
Verkoopprijs
$162.00
Normale prijs
$0.00
/
Trendy metalen glazen hanglamp
Normale prijs
$169.00
Verkoopprijs
$169.00
Normale prijs
$0.00
/