Modern Stylish Flying Saucer Chandelier Pendant Light
Normale prijs
$272.99
Verkoopprijs
$272.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Feature
The Hanging Ceiling Lamp has a distinctive concrete lampshade that gives the luminaire a unique character and a vivid, raw feeling. the Art Deco Pendant Light adds a stylish, industrial touch to any room, and looks great individually or in bigger clusters.
Specifications
| Material: | Metal |
| Light source: | E26/E27 Medium (Standard) |
| Voltage: | 110V-120V |
| Finishes: | Black, White |
| Wire Length: | 59.05in (150cm) |
| Power Source: | Wire |
| Bulb Included: | No |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Maximum Wattage: | 40W |
| Dimmable: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
Misschien vind je dit ook leuk
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Skye Strakke Hanglamp In Minimalistisch Design
Normale prijs
$342.00
Verkoopprijs
$342.00
Normale prijs
$0.00
/
Momento Moderne Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$215.00
Verkoopprijs
$215.00
Normale prijs
$0.00
/
Cetra Acryl Aluminium Metalen Hanglamp
Normale prijs
$399.00
Verkoopprijs
$399.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante LS185 handgemaakte glazen hanglamp
Normale prijs
$148.00
Verkoopprijs
$148.00
Normale prijs
$0.00
/
Rustieke rijstpapier 24N minimalistische hanglamp
Normale prijs
$255.00
Verkoopprijs
$255.00
Normale prijs
$0.00
/
Prachtige hanglamp van kiezelsteenglas voor binnen
Normale prijs
$240.00
Verkoopprijs
$240.00
Normale prijs
$0.00
/
Navicula Functionele Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$245.00
Verkoopprijs
$245.00
Normale prijs
$0.00
/
Ballet veelzijdige hanglamp voor eetkamer
Normale prijs
$325.00
Verkoopprijs
$325.00
Normale prijs
$0.00
/
Montera Decoratieve Hanglamp Voor Keuken
Normale prijs
$250.00
Verkoopprijs
$250.00
Normale prijs
$0.00
/
Messing Franse hanglamp voor keuken
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Creatieve Alohi Chrome Oranje Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante Huan Strakke Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Kolorit Vintage Metalen Hanglamp
Normale prijs
$162.00
Verkoopprijs
$162.00
Normale prijs
$0.00
/
Trendy metalen glazen hanglamp
Normale prijs
$169.00
Verkoopprijs
$169.00
Normale prijs
$0.00
/