Moderne eenvoud koperen kunststof zonne-vierkante LED-buitenwandlamp voor tuin
Normale prijs
$34.56
Verkoopprijs
$34.56
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
| Beschrijving | |
| Spanning | 3.7V |
| Kleur | Roze |
| Aantal lampen | 1 |
| Stijl | Eenvoud |
| Materiaal | Metaal, kunststof, ABS |
| Materiaal lampenkap | Kunststof |
| Armatuurtype | Wandlamp |
| Gelegenheid | Tuin |
| Lamptype | Ingebouwde LED |
| Wattage | 3W |
| Lumen | 300lm |
| Geïntegreerde LED | Ja |
| Stroombron | Zonne-energie |
| Afmetingen | |
| Armatuurbreedte | 5.31"/13,5cm |
| Armatuurhoogte | 2,99"/7,6 cm |



Misschien vind je dit ook leuk
Gepolijste Messing Lumina Buitenwandlamp
Normale prijs
$449.00
Verkoopprijs
$449.00
Normale prijs
$0.00
/
Alessio Vintage Lantaarn Metaal Buiten Wandlamp, Goud
Normale prijs
$289.99
Verkoopprijs
$289.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Buitenwandlamp Globe/Kruisvormige Straal Modern, Aluminium, Zwart, Tuin
Normale prijs
$179.99
Verkoopprijs
$179.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Fakkel Metaal Buitenwandlamp, Zwart/Wit
Normale prijs
$99.99
Verkoopprijs
$99.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Waterdichte Minimalistische Kruis Buitenwandlamp Tuin/Corridor
Normale prijs
$99.99
Verkoopprijs
$99.99
Normale prijs
$0.00
/
Elif Buitenwandlamp Maan Modern, Led, Zwart, Binnenplaats
Normale prijs
$379.99
Verkoopprijs
$379.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Buitenwandlamp, Stabiele/Sensorverlichting
Normale prijs
$139.99
Verkoopprijs
$139.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Rechthoekige Metalen Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$299.99
Verkoopprijs
$299.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Rechthoekige Metalen Buitenwandlamp, Zwart/Wit
Normale prijs
$89.99
Verkoopprijs
$89.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Lineaire Metalen Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$219.99
Verkoopprijs
$219.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Cilindrische Dubbelkopige Cement Buitenwandlamp, Zwart/Wit
Normale prijs
$149.99
Verkoopprijs
$149.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Buitenwandverlichting, Waterdicht, Gebogen, Zwart & Wit
Normale prijs
$59.99
Verkoopprijs
$59.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Minimalistische Cement Vierkante Buitenwandlamp, Wit
Normale prijs
$199.99
Verkoopprijs
$199.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Nordic Arc Metalen LED Buitenwandlamp, Zwart
Normale prijs
$59.99
Verkoopprijs
$59.99
Normale prijs
$0.00
/
Orr Moderne Waterdichte Buitenwandverlichting, Wit & Zwart
Normale prijs
$99.99
Verkoopprijs
$99.99
Normale prijs
$0.00
/