Moderne Nordic Glazen Bal Semi Flush Kroonluchter
Normale prijs
$286.98
Verkoopprijs
$286.98
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Kenmerk
Deze ronde kroonluchter biedt een stuk voor alle kamers om een samenhangend huis te creëren. Wanneer hij verlicht is, weerkaatst de lichtarmatuur prachtig de lichtgekleurde afwerkingen voor een etherische gloed.
Dezelfde serie producten, klik op de afbeelding voor meer informatie
Specificaties
| Productdetails | |
| Type: | Hanglamp |
| Materiaal: | Ijzer, Glas |
| Lichtbron: | E27 |
| Spanning: | 110V-120V |
| Afwerkingen: | Wit |
| Draadlengte: | 150cm |
| Voedingsbron: | Draad |
| Inclusief lamp: | Nee |
| Maximale wattage: | 40W |
| Dimbaar: | Nee |
| Droog/Vochtig/Nat Locatie: | Droog |
| Montage vereist: | Ja |
| Onderhoud van het product: | Afstoffen met een zachte droge doek |
| Productafmetingen en gewichten | |
| Hoogte: | 21.3in(54CM)/ 20.1in(51CM) |
| Breedte lichaam - Diameter: | 39.4in(100CM)/54.3in(138CM) |
| Opmerking | |
|
1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat zijn door handmatige meting. |
|
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/
