Moderne minimalistische waterdichte ovale aluminium acryl LED buiten wandkandelaarlamp voor tuin
Normale prijs
$54.73
Verkoopprijs
$54.73
Normale prijs
$0.00
Productbeschrijving
Productrecensies
| Beschrijving | |
| Spanning | 110V-120V,220V-240V |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Aantal lampen | 1 |
| Stijl | Minimalist |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaal lampenkap | Acryl |
| Armatuurtype | Wandlamp |
| Gelegenheid | Buiten / Terras / Hek |
| Lamptype | Ingebouwde LED |
| Wattage | 12W |
| Lumen | 1200lm |
| Geïntegreerde LED | Ja |
| Verbindingstype | Bedraad |
| Afmetingen | |
| Armatuurbreedte | 2.36"/6cm |
| Armatuurhoogte | 10.24"/26cm |
| Armatuurdiepte | 2.36"/6cm |
| Kenmerken | |
| Waterdicht of niet | IP65 |
| Locatie | Natte locatie |
| Voorgemonteerd | Ja |


