Moderne minimalistische ronde houtnerf aluminium acryl LED inbouw plafondventilator licht voor slaapkamer
Normale prijs
$282.86
Verkoopprijs
$282.86
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
| Beschrijving | |
| Spanning | 110V-120V,220V-240V |
| Kleur | Originele houtkleur, walnootkleur |
| Aantal lampen | 1 |
| Stijl | Minimalist |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaal lampenkap | Acryl |
| Armatuurtype | Plafondventilatorlamp |
| Gelegenheid | Woonkamer, slaapkamer |
| Lamptype | Ingebouwde LED |
| Wattage | 48W+10W |
| Lumen | 4800lm+1000lm |
| Geïntegreerde LED | Ja |
| Verbindingstype | Bedraad |
| Afmetingen | |
| Armatuurbreedte | 19.69"/50cm |
| Armatuurhoogte | 4.72"/12cm |
| Kenmerken | |
| Waterdicht of niet | Nee |
| Locatie | Droge locatie |



Misschien vind je dit ook leuk
Traditionele plafondventilatorlamp
Normale prijs
$264.00
Verkoopprijs
$264.00
Normale prijs
$0.00
/
Vintage houten Harborough 3 plafondventilatorlamp
Normale prijs
$269.00
Verkoopprijs
$269.00
Normale prijs
$0.00
/
Vintage zwarte plafondventilator glazen bol kroonluchter
Normale prijs
$312.00
Verkoopprijs
$312.00
Normale prijs
$338.00
/
Haydn 3-bladige witte en zwarte DC plafondventilatorlamp, zomer, 39,4''/47,2''/51,2''
Normale prijs
$369.99
Verkoopprijs
$369.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 5-bladige houten DC-plafondventilator met licht, zomer, 47,2''/51,2''/59,1''
Normale prijs
$489.99
Verkoopprijs
$489.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 5-bladige witte en zwarte DC plafondventilator met licht, zomer, 47,2''/51,2''/55,1''
Normale prijs
$499.99
Verkoopprijs
$499.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 3-bladige DC moderne plafondventilator met licht, zomer, 41''
Normale prijs
$399.99
Verkoopprijs
$399.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 3-bladige plafondventilator van hout en grijs, DC met licht, 39,4''/47,2''/55,1''
Normale prijs
$359.99
Verkoopprijs
$359.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 5-bladige moderne houten DC-plafondventilator met licht, 47,2''/51,2''
Normale prijs
$459.99
Verkoopprijs
$459.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 5-blads DC plafondventilator met licht, houtkleur, zomer, 40''/47''
Normale prijs
$509.99
Verkoopprijs
$509.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 3-blads DC plafondventilator met licht, zwart en wit, 39,4''/47,2''/55,1''
Normale prijs
$369.99
Verkoopprijs
$369.99
Normale prijs
$0.00
/
Morandi 5-bladige DC kleurrijke plafondventilator met licht, zomer, 41''
Normale prijs
$329.99
Verkoopprijs
$329.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige Basic moderne DC plafondventilator met licht, wit, 51''
Normale prijs
$559.99
Verkoopprijs
$559.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige moderne basis witte DC plafondventilator met licht, zomer, 51''
Normale prijs
$579.99
Verkoopprijs
$579.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige moderne basis DC plafondventilator met licht, 51''
Normale prijs
$569.99
Verkoopprijs
$569.99
Normale prijs
$0.00
/