Moderne Glazen Druppel Gelaagde Kroonluchter
Normale prijs
$413.99
Verkoopprijs
$413.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Kenmerk
Verhoog uw ruimte met onze Luxe Glazen Druppel Tiered Kroonluchter, een meesterwerk van verfijning en stijl. Met zorgvuldige aandacht voor detail vervaardigd, beschikt deze exquisite kroonluchter over gelaagde glazen druppels die elegant naar beneden vallen en een betoverend middelpunt creëren. Verlicht uw omgeving met elegantie terwijl het licht door elke druppel danst en een warme en uitnodigende gloed werpt.
Afmetingen

| Diameter | 60cm / 80cm / 100cm |
|---|---|
| Hoogte | 40cm |

| Lengte | 100cm / 120cm |
|---|---|
| Breedte | 40cm |
| Hoogte | 40cm |
| Productdetails | |
| Type: | Kroonluchter |
| Productmateriaal: | Kristal, Glas, IJzer |
| Spanning: | 110V-120V |
| Certificering: | CE, UL |
| Droog/Vochtig/Nat Locatie: | Droog |
| Montage Vereist: | Ja |
| Onderhoud van het Product: | Stof afnemen met een zachte droge doek |
| Gelegenheid: | Slaapkamer |
| Opmerking | |
|
1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat zijn vanwege handmatige meting. 2. De afbeeldingen kunnen lichte kleurafwijkingen vertonen door het licht en de monitor. Uw begrip wordt gewaardeerd. Dank u |
|
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/