Moderne Semi Flush Mount Plafondlamp Glas Bubbels Chandelier
Normale prijs
$354.99
Verkoopprijs
$354.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Kenmerk
Transformeer uw ruimte met de moderne aantrekkingskracht van onze Semi Flush Mount Plafondlamp Glas Bubbels Kroonluchter. Met zorg ontworpen, mengt deze armatuur naadloos hedendaags design met artistieke charme. De glazen bubbels creëren een betoverende visuele weergave en stralen een warme en fascinerende gloed uit. Verlicht uw kamer met de perfecte fusie van moderne elegantie en artistieke expressie.
SpecificatiesAfmetingen

| 9Ballen-Diameter | 50cm |
|---|---|
| Hoogte | 48cm |
| 12Ballen-Diameter | 60cm |
| Hoogte | 48cm |
| 15Ballen-Diameter | 70cm |
| Hoogte | 48cm |
| Productdetails | |
| Type: | Plafondlamp |
| Productmateriaal: | Glas, IJzer |
| Lichtbron: | E27 |
| Spanning: | 110V-120V |
| Voedingsbron: | Draad |
| Gloeilamp inbegrepen: | Nee |
| Aantal gloeilampen: | 1 |
| Certificering: | CE, UL |
| Droog/Vochtig/Nat Locatie: | Droog |
| Montage vereist: | Ja |
| Onderhoud van het product: | Stof afnemen met een zachte droge doek |
| Gelegenheid: | Keuken/Keukeneiland, Woonkamer, Eetkamer |
| Opmerking | |
| 1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat zijn door handmatige meting. 2. De foto's kunnen lichte kleurafwijkingen vertonen door het licht en de monitor. 3. Of het dimbaar is, hangt af van de lichtbron die u installeert. Uw begrip wordt gewaardeerd. Dank u |
|
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/