Moderne Vliegende Schotel Vorm Hanglamp Decoratieve Kunst Kroonluchter
Normale prijs
$139.99
Verkoopprijs
$139.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Kenmerk
Mooie uitstraling, zachte verlichting en eenvoudige installatie. De koepel hanglampen voor het keukeneiland zijn gemaakt van hoogwaardig metaal en zijn duurzaam genoeg om vele jaren mee te gaan zonder hun metallic glans te verliezen.
Specificaties
| Materiaal: | Metaal |
| Lichtbron: | E26/E27 Medium (Standaard) |
| Spanning: | 110V-120V |
| Afwerkingen: | Zwart, Wit |
| Draadlengte: | 59.05in (150cm) |
| Voedingsbron: | Draad |
| Gloeilamp inbegrepen: | Nee |
| Aantal gloeilampen: | 1 |
| Maximale wattage: | 40W |
| Dimbaar: | Nee |
| Droog/Vochtig/Nat Locatie: | Droog |
| Montage vereist: | Ja |
| Productonderhoud: | Afstoffen met een zachte droge doek |
Misschien vind je dit ook leuk
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Skye Strakke Hanglamp In Minimalistisch Design
Normale prijs
$342.00
Verkoopprijs
$342.00
Normale prijs
$0.00
/
Momento Moderne Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$215.00
Verkoopprijs
$215.00
Normale prijs
$0.00
/
Cetra Acryl Aluminium Metalen Hanglamp
Normale prijs
$399.00
Verkoopprijs
$399.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante LS185 handgemaakte glazen hanglamp
Normale prijs
$148.00
Verkoopprijs
$148.00
Normale prijs
$0.00
/
Rustieke rijstpapier 24N minimalistische hanglamp
Normale prijs
$255.00
Verkoopprijs
$255.00
Normale prijs
$0.00
/
Prachtige hanglamp van kiezelsteenglas voor binnen
Normale prijs
$240.00
Verkoopprijs
$240.00
Normale prijs
$0.00
/
Navicula Functionele Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$245.00
Verkoopprijs
$245.00
Normale prijs
$0.00
/
Ballet veelzijdige hanglamp voor eetkamer
Normale prijs
$325.00
Verkoopprijs
$325.00
Normale prijs
$0.00
/
Montera Decoratieve Hanglamp Voor Keuken
Normale prijs
$250.00
Verkoopprijs
$250.00
Normale prijs
$0.00
/
Messing Franse hanglamp voor keuken
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Creatieve Alohi Chrome Oranje Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante Huan Strakke Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Kolorit Vintage Metalen Hanglamp
Normale prijs
$162.00
Verkoopprijs
$162.00
Normale prijs
$0.00
/
Trendy metalen glazen hanglamp
Normale prijs
$169.00
Verkoopprijs
$169.00
Normale prijs
$0.00
/