Moderne Eetkamer Kroonluchter
Normale prijs
$249.99
Verkoopprijs
$249.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
[KENMERK]
De hanglamp is een grote, kwaliteitsvolle hanglamp met een oversized conische kap van gesponnen metaal met een nette omgerolde rand. De stevige kap richt het licht naar beneden op het oppervlak eronder, waardoor niet alleen een geweldige verlichting ontstaat, maar ook de sfeer wordt versterkt wanneer de omringende lichten gedimd zijn. Gecombineerd met een gedraaide, lichtbruine gevlochten stoffen kabel voor een vintage uitstraling. U kunt de hoogte aanpassen aan uw wensen bij installatie, waardoor deze plafondlamp ook geschikt is voor hogere plafonds. Lamp niet inbegrepen.
Specificaties
| Materiaal: | Ijzer |
| Lichtbron: | E26/E27 Medium (Standaard) |
| Spanning: | 110V-120V |
| Afwerkingen: | Bean/Grey/Caramel |
| Draadlengte: | 59.05in (150cm) |
| Voedingsbron: | Draad |
| Lamp Inbegrepen: | Nee |
| Aantal Lampen: | 1 |
| Maximale Wattage: | 40W |
| Dimbaar: | Nee |
| Droog/Vochtig/Nat Locatie: | Droog |
| Montage Vereist: | Ja |
| Productonderhoud: | Afstoffen met een zachte droge doek |
Misschien vind je dit ook leuk
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Skye Strakke Hanglamp In Minimalistisch Design
Normale prijs
$342.00
Verkoopprijs
$342.00
Normale prijs
$0.00
/
Momento Moderne Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$215.00
Verkoopprijs
$215.00
Normale prijs
$0.00
/
Cetra Acryl Aluminium Metalen Hanglamp
Normale prijs
$399.00
Verkoopprijs
$399.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante LS185 handgemaakte glazen hanglamp
Normale prijs
$148.00
Verkoopprijs
$148.00
Normale prijs
$0.00
/
Rustieke rijstpapier 24N minimalistische hanglamp
Normale prijs
$255.00
Verkoopprijs
$255.00
Normale prijs
$0.00
/
Prachtige hanglamp van kiezelsteenglas voor binnen
Normale prijs
$240.00
Verkoopprijs
$240.00
Normale prijs
$0.00
/
Navicula Functionele Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$245.00
Verkoopprijs
$245.00
Normale prijs
$0.00
/
Ballet veelzijdige hanglamp voor eetkamer
Normale prijs
$325.00
Verkoopprijs
$325.00
Normale prijs
$0.00
/
Montera Decoratieve Hanglamp Voor Keuken
Normale prijs
$250.00
Verkoopprijs
$250.00
Normale prijs
$0.00
/
Messing Franse hanglamp voor keuken
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Creatieve Alohi Chrome Oranje Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante Huan Strakke Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Kolorit Vintage Metalen Hanglamp
Normale prijs
$162.00
Verkoopprijs
$162.00
Normale prijs
$0.00
/
Trendy metalen glazen hanglamp
Normale prijs
$169.00
Verkoopprijs
$169.00
Normale prijs
$0.00
/