Melt Lava Kroonluchter Villa Loft Duplex Trappenhuis Hanglamp
Melt Lava Led Hanglamp
De Melt Lava LED Pendant Light is ontworpen in 2014 en is geïnspireerd op het vacuümmetaliseringsproces dat veel wordt gebruikt bij de productie van zonnebrillen. Deze melt pendant light wordt gekenmerkt door zijn unieke en fascinerende kenmerken die u naar de diepten van de ruimte transporteren wanneer deze wordt verlicht.
Wanneer de Lava hanglamp wordt aangezet, straalt het lichaam van de lamp een betoverend doorschijnend effect uit. Het creëert een ambiance die lijkt op de uitgestrektheid en het mysterie van de ruimte, en roept een gevoel van ontzag en verwondering op. Ervaar de betoverende schoonheid van de moderne LED hanglamp en laat het betoverende ontwerp u meenemen naar een rijk van hemelse pracht.
- Als u vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen binnen 24 uur contact met u op.
- De snelste verzending!
- Geen douanerechten!
Melt Lava Led Hanglamp Maat
- Afmeting: Diameter 15cm
- Afmeting: Diameter 20cm
- Afmeting: Diameter 28cm
- Afmeting: Diameter 36cm
- Afmeting: Diameter 50cm
Kleurendisplay
Kleur: Goud, Roségoud, Zilver, Smokey Grijs, Blauw
Materiaal: Acryl.
Afmetingen: Diameter = 15 cm (5,90"), 20 cm (7,87"), 28 cm (11,02"), 36 cm (14,17"), 50 cm (19,68")
Stijl: Scandinavisch, modern.
Verlichtingsarmatuur Van: Hanglamp
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Goud | Roségoud | Zilver | Rookgrijs | Blauw |
Productinformatie:
| Fabrikant | Onze verlichting |
| Proces | Chroom Plating |
| Lampvoet | E26*1 / E27*1 (Niet inbegrepen) |
| Dimbaar of niet | Ja |
| Spanning | 110V-250V |
| Maximaal vermogen | 100W |
| Certificering | UL, CSA |
| Waterdicht | Nee |
| Voor gebruik buitenshuis onder een afdak | Ja |
| Installatie van schuin plafond | Ja |
| Plafondplaatdiameter | 15 cm (5,90") |
| Snoertype | Vast bedraad (1,5 m) / Plug-in (5 m), verstelbare lengte |
| Kamertype | Kelder, Slaapkamer, Woonkamer, Thuiskantoor, Bibliotheek, Gang, Eetkamer |
| Is het geschikt voor mijn land? | Ja, wij verzenden de lamp(en) volgens de elektriciteitsnormen van uw land. |
| Wat ontvang ik? |
|
| ᐅ OPMERKINGEN | Dit product bevat 1 lampenkap en een set snoerklemmen (plafondplaat en snoer). Standaardkleur van de plafondplaat en het snoer zijn wit/transparant, als u de voorkeur geeft aan de kleur zwart of als u het langere snoer nodig hebt, laat dan een opmerking achter tijdens het afrekenen. Bedankt! |
Warme herinnering: Hoeveelheid=1 betekent één lamp. De meerdere lampen op de afbeelding zijn ter referentie bij het ontwerpen van de combinatie. Voeg de overeenkomstige hoeveelheid toe voor het aantal lampen dat u nodig hebt. Als u meerdere lampen op één plafondplaat wilt weergeven, laat dan een bericht achter op de afrekenpagina. Heel erg bedankt!




