Marilyn Modern Luxe Kristallen Gouden Kroonluchter, Drie-Cirkel
Normale prijs
$829.99
Verkoopprijs
$829.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
- De luxe kroonluchter van kristal en roestvrij staal is corrosiebestendig, roestbestendig, kleurvast en eenvoudig schoon te maken en te onderhouden.
- Het ringvormige metaal van deze gouden kroonluchter is bezaaid met kristallen voor een ingetogen luxe die de luxe uitstraling van uw huis kan versterken
- Deze kroonluchter van roestvrij staal is voorzien van LED-verlichting, waardoor hij voldoende licht geeft om een groot oppervlak te verlichten.
- De gouden kristallen kroonluchter is zeer geschikt voor de slaapkamer, eetkamer, woonkamer, hotel, etc.

Lichtinformatie
| Type | Hangende verlichting |
| Stijl | Luxe |
| Voorgestelde ruimte-aanpassing | Slaapkamer; woonkamer; eetkamer |
| Aanbevolen kamergrootte | 15-40 m² |
| Binnen- of buitengebruik | Binnen |
| Dimbaar | Nee |
| Slim ingeschakeld | Nee |
| Montage nodig | Ja |
Stroominfo
| Lamptype | LED |
| Lampvoet | LED |
| Lichtbron | LED |
| Aantal lampen | / |
| Spanning (V) | 110V-240V-240V |
| Maximaal wattage (W) | D40cm: 30W; D60cm: 45W; D80cm: 60W; 3 cirkels: 135W |
Productmateriaal
| Primair productmateriaal | Roestvrij staal + kristal + schaal |
| Materiaal van het bevestigingsproduct | Roestvrij staal |
| Schaduwproductmateriaal | Kristal |
Productafmetingen en gewichten
| Productgewicht (lb) | D40cm: 14 lb; D60cm: 21 lb; D80cm: 26 lb; 3 cirkels: 51 lb |
| Lengte ketting/koord (inch) | D40cm: 30 inch; D60cm: 30 inch; D80cm: 38 inch: 3 cirkels: 24 inch |
| Totale hoogte (hangend) | D40cm: 32 inch; D60cm: 32 inch; D80cm: 40 inch; 3 cirkels: 60 inch |
| Ketting/koord verstelbaar of niet | Ja |
| Lichaamslengte - van boven naar beneden (inch) | D40cm: 3,2 inch; D60cm: 3 cirkels: 24 inch.2 inch; D80cm: 3,2 inch |
| Lichaamslengte (inch) | D40cm: 16 inch; D60cm: 24 inch; D80cm: 32 inch; 3 cirkels: 32 inch |
| Lichaamsbreedte (inch) | D40cm: 16 inch; D60cm: 24 inch; D80cm: 32 inch; 3 cirkels: 32 inch |
Meegeleverde componenten
| 1* lamp met LED-lichtbron |
Opmerking
| Houd er rekening mee dat er een fout van 1-3 cm in de maat kan zitten vanwege handmatige meting. De foto's kunnen een lichte chromatische afwijking hebben vanwege het licht en de monitor. Uw begrip wordt op prijs gesteld. Het wordt aanbevolen om de lamp te laten installeren door een professionele elektricien. |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/