Witte Bal Bubbels Borsteld Koper Grote Kroonluchter
Normale prijs
$381.99
Verkoopprijs
$381.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Kenmerk
Ervaar de perfecte fusie van modern design en tijdloze elegantie met onze Witte Bal Bubble Geborsteld Koper Grote Kroonluchter. Dit opvallende armatuur combineert de puurheid van witte ballen met de rijkdom van geborsteld koper, waardoor het een betoverend middelpunt voor uw ruimte creëert. Verlicht uw kamer met een zachte, uitnodigende gloed en maak een gedurfde stijlverklaring.
Afmetingen

| Diameter | D63cm |
|---|---|
| Breedte | D10cm |
| Hoogte | D30cm |

| Diameter | D100cm |
|---|---|
| Breedte | D25cm |
| Hoogte | D35cm |

| Diameter | D130cm |
|---|---|
| Hoogte | D40cm |
| Productdetails | |
| Type: | Kroonluchter |
| Productmateriaal: | Kristal, Glas, IJzer |
| Spanning: | 110V-120V |
| Certificering: | CE, UL |
| Droog/Vochtig/Nat Locatie: | Droog |
| Montage Vereist: | Ja |
| Onderhoud van het Product: | Stof afnemen met een zachte droge doek |
| Gelegenheid: | Slaapkamer |
| Opmerking | |
|
1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat zijn door handmatige meting. 2. De foto's kunnen lichte kleurafwijkingen vertonen door het licht en de monitor. Uw begrip wordt gewaardeerd. Dank u |
|
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/