Kady Moderne Vlinder Vloer-/Tafellamp, Woonkamer/Slaapkamer
Normale prijs
$229.99
Verkoopprijs
$229.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
- De lampbehuizing is gemaakt van hoogwaardig metaal en het spuitproces voorkomt oxidatie en roest, wat de luxueuze smaak benadrukt.
- Deze staande lamp is goudkleurig en heeft vlinders als hoofdvorm. Hij is een echte decoratie voor in huis.
- Deze hoge vloerlamp is geschikt voor de bankzijde van de woonkamer en slaapkamer.
- Deze lamp is zeer designgevoelig, het warme licht geeft een warm gevoel.

Lichtinformatie
| Type | Vloer en tafel |
| Stijl | Modern |
| Voorgestelde ruimte-aanpassing | 10-15㎡ |
| Aanbevolen kamergrootte | Slaapkamer; Woonkamer |
| Binnen- of buitengebruik | Binnen |
| Dimbaar | Nee |
| Slim ingeschakeld | Nee |
| Montage nodig | Ja |
Stroominfo
| Lamptype | Led-strip |
| Lampvoet | SMD |
| Lichtbron | Aansluiten |
| Aantal lampen | Ledstrip Warm Wit |
| Spanning (V) | 110V-240V |
| Maximaal wattage (W) | 6W |
Productmateriaal
| Primair productmateriaal | Metaal+Acryl |
| Materiaal van het bevestigingsproduct | Metaal |
| Schaduwproductmateriaal | Acryl |
Gewichten en afmetingen
| Productgewicht (lb) | Vloer: 16,7 lbs Tafel: 8 lbs |
| Lengte ketting/koord (inch) | / |
| Totale hoogte (hangend) | / |
| Ketting/koord verstelbaar of niet | / |
| Lichaamslengte - van boven naar beneden (inch) | Vloer: 59 inch; Tafel: 16 inch |
| Lichaamslengte (inch) | Vloer: 11,8 inch; Tafel: 7,1 inch |
| Lichaamsbreedte (inch) | Vloer: 11,8 inch; Tafel: 7,1 inch |
Meegeleverde componenten
| 1* Staande lampenset of 1* Tafellamp |
Opmerking
| Houd er rekening mee dat er een fout van 1-3 cm in de maat kan zitten vanwege handmatige meting. De foto's kunnen een lichte chromatische afwijking hebben vanwege het licht en de monitor. Uw begrip wordt op prijs gesteld. Het wordt aanbevolen om de lamp te laten installeren door een professionele elektricien. |
Misschien vind je dit ook leuk
Textuur Jar Tafellamp met Tapse Schaduw
Normale prijs
$460.00
Verkoopprijs
$460.00
Normale prijs
$0.00
/
Slim Kaarsenstandaard Accent Lamp
Normale prijs
$495.00
Verkoopprijs
$495.00
Normale prijs
$0.00
/
slanke lijn hover LED tafellamp
Normale prijs
$298.00
Verkoopprijs
$298.00
Normale prijs
$0.00
/
Carter Natuurlijke Steen Schaduw Tafellamp
Normale prijs
$1,860.00
Verkoopprijs
$1,860.00
Normale prijs
$0.00
/
Palmer Slim Messing Accent Tafel Lamp
Normale prijs
$435.00
Verkoopprijs
$435.00
Normale prijs
$0.00
/
Textured Dome Lantaarn Gebreide Tafellamp
Normale prijs
$976.00
Verkoopprijs
$976.00
Normale prijs
$0.00
/
Scandi Walnoot Koepel Tafellamp
Normale prijs
$268.00
Verkoopprijs
$268.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische Hoge Staande Bureau Lamp
Normale prijs
$350.00
Verkoopprijs
$350.00
Normale prijs
$0.00
/
Obello Draagbare Paddenstoellamp
Normale prijs
$265.00
Verkoopprijs
$265.00
Normale prijs
$0.00
/
Rode Trim Kegelvormige Schaduw Tafellamp
Normale prijs
$284.00
Verkoopprijs
$284.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Glow Geplooide Lampenkap Tafel lamp
Normale prijs
$195.00
Verkoopprijs
$195.00
Normale prijs
$0.00
/
Groene Raster Moderne Tafellamp
Normale prijs
$395.00
Verkoopprijs
$395.00
Normale prijs
$0.00
/
Cyls Minimalistische Drum Schaduw Tafellamp
Normale prijs
$345.00
Verkoopprijs
$345.00
Normale prijs
$0.00
/
Louis Minimalistische Kegelvoet Tafellamp
Normale prijs
$285.00
Verkoopprijs
$285.00
Normale prijs
$0.00
/
Parelmoer Hartvormige Tafellamp
Normale prijs
$381.00
Verkoopprijs
$381.00
Normale prijs
$0.00
/