Hailie Retro Art Deco Globe Kroonluchter, Wit/Roze/Beige
Normale prijs
$209.99
Verkoopprijs
$209.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
- Deze retro lamp is verkrijgbaar in de kleuren wit, roze en beige en past daardoor bij veel interieurstijlen.
- Uniek en elegant ontwerp maakt deze kroonluchter uit de jaren 30 een verbluffende toevoeging aan de woonkamer, eetkamer en slaapkamer. Het artistieke aspect zal een vleugje tijdloze glamour toevoegen aan uw huis, met zijn funky ontwerp.
- Een plafondlamp van koper, met een wit/roze lampenkap, is duurzamer en gemakkelijker schoon te maken.
- De Hailie Swag-kroonluchter is verkrijgbaar in uitvoeringen met 3 en 5 lampen, zodat hij perfect aan uw wensen voldoet.

| Productinformatie | |
| Type | Hanglamp |
| Stijl | Hallo |
| Voorgestelde ruimte-aanpassing | Slaapkamer + studeerkamer |
| Aanbevolen kamergrootte | 5-15㎡ |
| Binnen- of buitengebruik | Binnen |
| Dimbaar | Nee |
| Slim ingeschakeld | Nee |
| Montage nodig | Ja |
| IP-tarief | IP20 |
| Energiebron | Vast bedraad |
| Stroominfo | |
| Inclusief lamp | Ja |
| Lamptype | Geleid |
| Lampvoet | E26 |
| Aantal lampen | 3/5 stuks warme gloeilampen inbegrepen |
| Spanning (V) | 110V-240V volgens uw land |
| Maximaal wattage (W) | 21W/35W |
| Productmateriaal | |
| Primair productmateriaal | Metaal+Glas |
| Materiaal van het bevestigingsproduct | Metaal |
| Schaduwproductmateriaal | Glas |
| Productafmetingen en gewichten | |
| Productgewicht | 3,8 kg/6,2 kg |
| Ketting/koord verstelbaar of niet | Ja |
| Maat | Zie afbeelding |
| Meegeleverde componenten | |
| 1* Hanglampset | |
| Opmerking | |
| Houd er rekening mee dat er een fout van 1-3 cm in de grootte kan zitten vanwege handmatige meting. De afbeeldingen kunnen een lichte chromatische afwijking hebben vanwege het licht en de monitor. Wij stellen uw begrip op prijs. Wij raden u aan om het vooraf door een professionele elektricien te laten installeren. | |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/