Garner 3-bladige plafondventilator in zwart en geel met licht, DIA 52''
Normale prijs
$429.99
Verkoopprijs
$429.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
- Deze plafondventilator heeft een strakke zwart-gele kleurencombinatie en voegt een modern tintje toe aan uw ruimte. Hij past bij verschillende interieurstijlen.
- De ventilator is voorzien van drie bladen die voor een optimale luchtcirculatie zorgen, wat zorgt voor effectieve koeling en comfort in de kamer.
- Dankzij de geïntegreerde verlichting vervult deze plafondventilator een dubbel doel: hij zorgt voor verlichting en efficiënte luchtcirculatie, waardoor het een praktische en ruimtebesparende oplossing is.
- Dankzij de royale diameter van 52 inch is de ventilator geschikt voor middelgrote tot grote ruimtes. Hij bestrijkt een groot oppervlak en verdeelt de luchtstroom gelijkmatig.
De Garner plafondventilator is ontworpen voor gebruiksgemak en is voorzien van gebruiksvriendelijke bedieningselementen, zodat gebruikers moeiteloos de ventilatorsnelheid en de lichtinstellingen kunnen aanpassen voor een persoonlijke en comfortabele omgeving.

| Productinformatie | |
| Type | Plafondventilatoren |
| Stijl | Garner |
| Voorgestelde ruimte-aanpassing | Woonkamer, eetkamer, slaapkamer |
| Aanbevolen kamergrootte | 10-25 m² |
| Binnen- of buitengebruik | Binnen |
| Dimbaar | Ja |
| Lichte kleuren | Drie kleuren veranderen met afstandsbediening |
| Slim ingeschakeld | Nee |
| Montage nodig | Ja |
| IP-tarief | IP20 |
| Energiebron | Vast bedraad |
| Stroominfo | |
| Inclusief lamp | Ja |
| Lamptype | Geleid |
| Lampvoet | SMD |
| Aantal lampen | LED-bord |
| Spanning (V) | 110V-240V |
| Maximaal wattage (W) | 20W |
| Productmateriaal | |
| Primair productmateriaal | Metaal+Acryl+Abs |
| Materiaal van het bevestigingsproduct | Metaal |
| Schaduwproductmateriaal | Acryl |
| Productafmetingen en gewichten | |
| Productgewicht | 8KG/9KG |
| Ketting/koord verstelbaar of niet | 10cm/20cm |
| Maat | Zie afbeeldingen |
| Meegeleverde componenten | |
| 1* Plafondventilatorset | |
| Opmerking | |
| Houd er rekening mee dat er een fout van 1-3 cm in de maat kan zitten vanwege handmatige meting. De foto's kunnen een lichte chromatische afwijking hebben vanwege het licht en de monitor. Wij stellen uw begrip op prijs. Het wordt aanbevolen om de lamp te laten installeren door een professionele elektricien. | |
Misschien vind je dit ook leuk
Traditionele plafondventilatorlamp
Normale prijs
$264.00
Verkoopprijs
$264.00
Normale prijs
$0.00
/
Vintage houten Harborough 3 plafondventilatorlamp
Normale prijs
$269.00
Verkoopprijs
$269.00
Normale prijs
$0.00
/
Vintage zwarte plafondventilator glazen bol kroonluchter
Normale prijs
$312.00
Verkoopprijs
$312.00
Normale prijs
$338.00
/
Haydn 3-bladige witte en zwarte DC plafondventilatorlamp, zomer, 39,4''/47,2''/51,2''
Normale prijs
$369.99
Verkoopprijs
$369.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 5-bladige houten DC-plafondventilator met licht, zomer, 47,2''/51,2''/59,1''
Normale prijs
$489.99
Verkoopprijs
$489.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 5-bladige witte en zwarte DC plafondventilator met licht, zomer, 47,2''/51,2''/55,1''
Normale prijs
$499.99
Verkoopprijs
$499.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 3-bladige DC moderne plafondventilator met licht, zomer, 41''
Normale prijs
$399.99
Verkoopprijs
$399.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 3-bladige plafondventilator van hout en grijs, DC met licht, 39,4''/47,2''/55,1''
Normale prijs
$359.99
Verkoopprijs
$359.99
Normale prijs
$0.00
/
Ozawa 5-bladige moderne houten DC-plafondventilator met licht, 47,2''/51,2''
Normale prijs
$459.99
Verkoopprijs
$459.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 5-blads DC plafondventilator met licht, houtkleur, zomer, 40''/47''
Normale prijs
$509.99
Verkoopprijs
$509.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 3-blads DC plafondventilator met licht, zwart en wit, 39,4''/47,2''/55,1''
Normale prijs
$369.99
Verkoopprijs
$369.99
Normale prijs
$0.00
/
Morandi 5-bladige DC kleurrijke plafondventilator met licht, zomer, 41''
Normale prijs
$329.99
Verkoopprijs
$329.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige Basic moderne DC plafondventilator met licht, wit, 51''
Normale prijs
$559.99
Verkoopprijs
$559.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige moderne basis witte DC plafondventilator met licht, zomer, 51''
Normale prijs
$579.99
Verkoopprijs
$579.99
Normale prijs
$0.00
/
Haydn 6-bladige moderne basis DC plafondventilator met licht, 51''
Normale prijs
$569.99
Verkoopprijs
$569.99
Normale prijs
$0.00
/