Franse witte crèmekleurige kroonluchter met paddenstoelen
Normale prijs
$378.99
Verkoopprijs
$378.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
[FUNCTIE]
De French White Cream Mushroom Chandelier – een betoverende verlichtingsarmatuur die gratie combineert met modern design. Deze kroonluchter straalt tijdloze elegantie uit met zijn paddenstoelvormige silhouet in een zachte witte crèmekleurige afwerking.
Maat

| Diameter | D50/70/80cm |
|---|---|
| Hoogte | Hoogte 27cm |
| Productdetails | |
| Type: | Kroonluchter |
| Productmateriaal: | Kristal, ijzer, glas |
| Spanning: | 110V-120V |
| Lampvoet: | G9*3/G9*5/G9*6 |
| Inclusief lamp: | Nee |
| Certificering: | CE, UL |
| Droge/vochtige/natte locatie: | Droog |
| Montage vereist: | Ja |
| Productverzorging: | Afstoffen met een zachte, droge doek |
| Gelegenheid: | Slaapkamer |
| Opmerking | |
| 1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat optreden vanwege handmatige meting. 2. De foto's kunnen een lichte chromatische afwijking vertonen vanwege de lichtinval en de monitor. Uw begrip wordt op prijs gesteld. Bedankt | |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/