Designer Kristallen Kroonluchter voor de Woonkamer
Normale prijs
$236.99
Verkoopprijs
$236.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Kenmerk
Het gehele lichtlichaam is gemaakt van K9-kristal en roestvrij staal. Het is ontworpen in een artistieke moderne stijl. Het is absoluut romantisch en verbluffend, ongeacht of het licht aan of uit is.
Specificaties
| Materiaal: | Roestvrij Staal + Glas |
| Lichtbron: | E27 Medium (Standaard) |
| Spanning: | 110V-120V |
| Afwerkingen: | Helder |
| Draadlengte: | 58cm |
| Voedingsbron: | Draad |
| Bulb Inbegrepen: | Nee |
| Aantal Lampen: | 1 |
| Maximale Wattage: | 40W |
| Dimbaar: | Nee |
| Droog/Vochtig/Nat Locatie: | Droog |
| Montage Vereist: | Ja |
| Productonderhoud: | Afstoffen met een zachte droge doek |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/