Art Deco Gouden Metalen Lotus Led Verlichtingsarmaturen Kroonluchters
Normale prijs
$189.99
Verkoopprijs
$189.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Functie
Deze prachtige kroonluchter heeft ingewikkelde, lotus-geïnspireerde ontwerpen gemaakt van goudkleurig metaal. Het licht wordt verlicht door een energiezuinige LED-lamp, die een warm, sfeervol licht geeft. De vorm van de kroonluchter is perfect om een Art Deco-flair toe te voegen aan elke setting, van een formele eetkamer tot een meer informele leefruimte. Hang deze kroonluchter in elke kamer voor een tijdloze en elegante look.
Specificaties
| Productdetails | |
| Type: | Kroonluchter |
| Productmateriaal: | Metaal, Acryl, PVC |
| Afwerkingen: | Wit/Goud |
| Spanning: | 110V-120V |
| Lampvoet: | E27 |
| Inclusief lamp: | Nee |
| Aantal bollen: | 1 |
| Maximaal wattage: | 40W |
| Dimbaar: | NEE |
| Droge/vochtige/natte locatie: | Droog |
| Montage vereist: | Ja |
| Productverzorging: | Afstoffen met een zachte, droge doek |
| Gelegenheid: | Keuken/Keukeneiland, Eetkamer, Woonkamer, Slaapkamer |
| Productmetingen Gewichten | |
| Verstelbare ophanglengte: | 150CM |
| Lichaamslengte - van boven naar beneden: | 27,6 inch (70 cm) / 35,4 inch (90 cm) |
| Lichaamsbreedte - Diameter: | 15,7 inch (40 cm) / 23,6 inch (60 cm) |
| Opmerking | |
| 1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat optreden vanwege handmatige meting. 2. De foto's kunnen een lichte chromatische afwijking vertonen vanwege de lichtinval en de monitor. 3. Of het dimbaar is, hangt af van de lichtbron die u installeert. 4. De standaardlengte van de draad is 150cm. Als u de lengte wilt aanpassen, neem dan contact op met onze klantenservice. Uw begrip wordt op prijs gesteld. Bedankt | |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/