Antieke Messing Hanglamp Woonkamer Kroonluchter voor Eettafel
Normale prijs
$182.99
Verkoopprijs
$182.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
Kenmerk
Deze mini koperen hanglamp met een licht metalen kap verlicht uw huis in een nieuwe retro-industriële stijl. De mini hanglamp heeft een antiek messing afwerking over de brede belvormige metalen kap, wat zorgt voor een elegante uitstraling.
Specificaties
| Productdetails | |
| Type: | Hanglamp |
| Materiaal: | Metaal |
| Lichtbron: | E27 Medium (Standaard) |
| Spanning: | 110V-120V |
| Afwerkingen: | Goud |
| Draadlengte: | 100cm |
| Voedingsbron: | Draad |
| Inclusief lamp: | Nee |
| Aantal lampen: | 1 |
| Maximale wattage: | 40W |
| Dimbaar: | Nee |
| Droog/Vochtig/Nat Locatie: | Droog |
| Montage vereist: | Ja |
| Productonderhoud: | Afstoffen met een zachte droge doek |
| Productmetingen Gewichten | |
| Verstelbare hanglengte: | 100CM |
| Breedte lichaam - Diameter: | 9.84 in(25CM) / 11.81 in(30CM) |
| Opmerking | |
| 1. Er kan een fout van 1-3 cm in de maat zijn door handmatige meting. 2. De afbeeldingen kunnen lichte kleurafwijkingen vertonen door het licht en de monitor. 3. Of het dimbaar is, hangt af van de lichtbron die u installeert. 4. De standaardlengte van de draad is 100 cm. Als u de lengte wilt aanpassen, neem dan contact op met onze klantenservice. Uw begrip wordt gewaardeerd. Bedankt |
|
Misschien vind je dit ook leuk
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Skye Strakke Hanglamp In Minimalistisch Design
Normale prijs
$342.00
Verkoopprijs
$342.00
Normale prijs
$0.00
/
Momento Moderne Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$215.00
Verkoopprijs
$215.00
Normale prijs
$0.00
/
Cetra Acryl Aluminium Metalen Hanglamp
Normale prijs
$399.00
Verkoopprijs
$399.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante LS185 handgemaakte glazen hanglamp
Normale prijs
$148.00
Verkoopprijs
$148.00
Normale prijs
$0.00
/
Rustieke rijstpapier 24N minimalistische hanglamp
Normale prijs
$255.00
Verkoopprijs
$255.00
Normale prijs
$0.00
/
Prachtige hanglamp van kiezelsteenglas voor binnen
Normale prijs
$240.00
Verkoopprijs
$240.00
Normale prijs
$0.00
/
Navicula Functionele Hanglamp Voor Eetkamer
Normale prijs
$245.00
Verkoopprijs
$245.00
Normale prijs
$0.00
/
Ballet veelzijdige hanglamp voor eetkamer
Normale prijs
$325.00
Verkoopprijs
$325.00
Normale prijs
$0.00
/
Montera Decoratieve Hanglamp Voor Keuken
Normale prijs
$250.00
Verkoopprijs
$250.00
Normale prijs
$0.00
/
Messing Franse hanglamp voor keuken
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Creatieve Alohi Chrome Oranje Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Elegante Huan Strakke Hanglamp
Normale prijs
$135.00
Verkoopprijs
$135.00
Normale prijs
$0.00
/
Kolorit Vintage Metalen Hanglamp
Normale prijs
$162.00
Verkoopprijs
$162.00
Normale prijs
$0.00
/
Trendy metalen glazen hanglamp
Normale prijs
$169.00
Verkoopprijs
$169.00
Normale prijs
$0.00
/