Alessio Retro Zwarte Metalen/Glazen Kroonluchter voor Woonkamer
Normale prijs
$359.99
Verkoopprijs
$359.99
Normale prijs
$0.00
/
Productbeschrijving
Productrecensies
- De zwarte kroonluchter is gemaakt van metaal en glas.
- De lamp is gemaakt van hoogwaardig metaal, is eenvoudig te reinigen en te onderhouden, corrosiebestendig en vervaagt niet.
- De lampenkap van glas laat niet alleen veel licht door, maar is ook bestand tegen hoge temperaturen en duurzaam.
- De zwarte metalen kroonluchter heeft een cilindervormige lampenkap en als u de schakelaar omzet, lijkt het alsof u een kaars aansteekt.
- De minimalistische kroonluchter is geschikt voor een kookeiland, eetkamer, woonkamer, kantoor, enz.
| Productinformatie | |
| Type | Hanglamp |
| Stijl | Alessio |
| Voorgestelde ruimte-aanpassing | Eetkamer; Woonkamer |
| Aanbevolen kamergrootte | 5-35㎡ |
| Binnen- of buitengebruik | Binnen |
| Dimbaar | Nee |
| Slim ingeschakeld | Nee |
| Montage nodig | Ja |
| IP-tarief | IP20 |
| Energiebron | Vast bedraad |
| Stroominfo | |
| Inclusief lamp | Ja |
| Lamptype | Geleid |
| Lampvoet | E26 |
| Aantal lampen | 3/6/8/10Ik |
| Spanning (V) | 110V-240V |
| Maximaal wattage (W) | 15W/30W/40W/50W |
| Productmateriaal | |
| Primair productmateriaal | Metaal+Glas |
| Materiaal van het bevestigingsproduct | Metaal |
| Schaduwproductmateriaal | Glas |
| Productafmetingen en gewichten | |
| Productgewicht | 3 kg/4 kg/5 kg/6 kg |
| Ketting/koord verstelbaar of niet | Nee |
| Maat | Zie afbeelding |
| Meegeleverde componenten | |
| 1*Hanglampset | |
| Opmerking | |
| Houd er rekening mee dat er een fout van 1-3 cm in de grootte kan zitten vanwege handmatige meting. De foto's kunnen een lichte chromatische afwijking hebben vanwege het licht en de monitor. Wij stellen uw begrip op prijs. Wij raden u aan om het vooraf door een professionele elektricien te laten installeren. | |
Misschien vind je dit ook leuk
Rustieke Vintage Cecil Kroonluchter
Normale prijs
$780.00
Verkoopprijs
$780.00
Normale prijs
$0.00
/
Caleb Vintage-Stijl Buitenlantaarn Hanglamp
Normale prijs
$890.00
Verkoopprijs
$890.00
Normale prijs
$0.00
/
Dorsey 6-Lichts Kroonluchter
Normale prijs
$1,680.00
Verkoopprijs
$1,680.00
Normale prijs
$0.00
/
Gouden Circulaire Textuur Glas Kroonluchter
Normale prijs
$2,980.00
Verkoopprijs
$2,980.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Metalen Ring Kroonluchter met Conische Schermen
Normale prijs
$860.00
Verkoopprijs
$860.00
Normale prijs
$0.00
/
Globen Lighting Industriële Kroonluchter
Normale prijs
$1,350.00
Verkoopprijs
$1,350.00
Normale prijs
$0.00
/
Nordlux Franca Kroonluchter (4 lichten)
Normale prijs
$680.00
Verkoopprijs
$680.00
Normale prijs
$0.00
/
Amber Murano Glas Ronde Kroonluchter
Normale prijs
$3,800.00
Verkoopprijs
$3,800.00
Normale prijs
$0.00
/
Zwarte Ronde Boerderij Kaars Kroonluchter
Normale prijs
$1,560.00
Verkoopprijs
$1,560.00
Normale prijs
$0.00
/
Meta Parallelle Kroonluchter
Normale prijs
$550.00
Verkoopprijs
$550.00
Normale prijs
$0.00
/
Mira kroonluchters
Normale prijs
$790.00
Verkoopprijs
$790.00
Normale prijs
$0.00
/
Wave Pearl Exquise Gouden Kroonluchter
Normale prijs
$159.00
Verkoopprijs
$159.00
Normale prijs
$0.00
/
Decoratieve ringkristallen eilandkroonluchter
Normale prijs
$142.00
Verkoopprijs
$142.00
Normale prijs
$0.00
/
Takumi houten geplooide hanglamp
Normale prijs
$145.00
Verkoopprijs
$145.00
Normale prijs
$0.00
/
Minimalistische verticale messing kristal ophanging
Normale prijs
$199.00
Verkoopprijs
$199.00
Normale prijs
$0.00
/