Nordic Round Planet Decorative 1-Light LED Wall Sconce Lamp
Regular Price
€62.16
Sale Price
€62.16
Regular Price
€0.00
Product description
Product reviews
| Description | |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Color | Black, White |
| Number of Lights | 1 |
| Style | Industrial |
| Material | Acrylic, Iron |
| Lamp Shade Material | Acrylic, Iron |
| Fixture Type | Wall Lamp |
| Occasion | Bedside/living room/bedroom/study |
| Bulb Type | Built-in LED |
| Wattage | 22W |
| Lumen | 2200lm |
| Integrated LED | Yes |
| Connection Type | Hardwired |
| Dimensions | |
| Fixture Width | 9.06"/23cm |
| Fixture Height | 9.06"/23cm |
| Features | |
| Waterproof or Not | No |
| Location | Dry Location |

