Nordic Macaron Square Wood LED Flush Mount Ceiling Fan Light
Regular Price
€248.71
Sale Price
€248.71
Regular Price
€0.00
Product description
Product reviews
| Description | |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Color | White, Green, Gray, Black |
| Number of Lights | 1 |
| Style | Modern |
| Material | Acrylic, Copper motor, Wood, Iron |
| Lamp Shade Material | Acrylic, Copper motor, Wood, Iron |
| Fixture Type | Ceiling Fan Light |
| Occasion | Hallway/living room/bedroom |
| Bulb Type | Built-in LED |
| Wattage | 72W |
| Lumen | 7200lm |
| Integrated LED | Yes |
| Connection Type | Hardwired |
| Dimensions | |
| Fixture Width | 20.47" |
| Fixture Height | 7.87" |


