Nordic Cage Shape LED Semi-Flush Mount Ceiling Fan Light
Regular Price
€317.48
Sale Price
€317.48
Regular Price
€0.00
Product description
Product reviews
| Description | |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Color | White, Gray, Black, Gold, Coffee Gold |
| Number of Lights | 1 |
| Style | Modern |
| Material | Aluminum, silicone, copper motors |
| Lamp Shade Material | Aluminum, silicone, copper motors |
| Fixture Type | Ceiling Fan Light |
| Occasion | Living room, bedroom |
| Bulb Type | Built-in LED |
| Wattage | 160W |
| Lumen | 16000lm |
| Integrated LED | Yes |
| Connection Type | Hardwired |
| Dimensions | |
| Fixture Width | 22.83"/58cm |
| Fixture Height | 8.86"/22.5cn |
| Features | |
| Waterproof or Not | No |
| Location | Dry Location |
3 colors of light, including white light, warm light, neutral light, and three color temperature dimming, to meet your needs at different times
