Modern Deer Head Ring LED Wall Sconce Lamp
Regular Price
€174.73
Sale Price
€174.73
Regular Price
€0.00
/
Product description
Product reviews
| Description | |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Color | Brass Color, Black |
| Number of Lights | 1 |
| Style | Modern |
| Material | Brass |
| Lamp Shade Material | Brass |
| Fixture Type | Wall Lamp |
| Occasion | Bedside/living room/bedroom/study |
| Bulb Type | Built-in LED |
| Wattage | 18W |
| Lumen | 1800lm |
| Integrated LED | Yes |
| Connection Type | Hardwired |
| Dimensions | |
| Fixture Width | 5.12"/13cm |
| Fixture Height | 15.75"/40cm |
| Features | |
| Waterproof or Not | No |
| Location | Dry Location |



You Might Also Like
Candied Haws Wall Lamp
Regular Price
€169.00
Sale Price
€169.00
Regular Price
€0.00
/
Mid Century Trevi Murano Elegant Wall Lamp
Regular Price
€175.00
Sale Price
€175.00
Regular Price
€0.00
/
Circular Black Wall Lamp Step Light
Regular Price
€95.00
Sale Price
€95.00
Regular Price
€0.00
/
Modern Tubes Indoor Rotatable Wall Light
Regular Price
€170.00
Sale Price
€170.00
Regular Price
€0.00
/
Stylish Leonardo Gold Metal Wall Lamp
Regular Price
€115.00
Sale Price
€115.00
Regular Price
€0.00
/
Kona Metal Wooden Wall Sconce Nordic
Regular Price
€115.00
Sale Price
€115.00
Regular Price
€0.00
/
Tinsley Pleated Flush Metal Wall Lamp
Regular Price
€142.00
Sale Price
€142.00
Regular Price
€0.00
/
Graceful Luna A Disc Glass Indoor Sconce
Regular Price
€172.00
Sale Price
€172.00
Regular Price
€0.00
/
Gold Fort Halo Versatile Glass Wall Light
Regular Price
€105.00
Sale Price
€105.00
Regular Price
€0.00
/
Geometric Antonella Adjustable Wall Lamp For Hallway
Regular Price
€135.00
Sale Price
€135.00
Regular Price
€0.00
/
Modern Black Revolta Small Wall Lamp Metal
Regular Price
€90.00
Sale Price
€90.00
Regular Price
€0.00
/
Delicate Rocker Chrome Cream Wall Light
Regular Price
€135.00
Sale Price
€135.00
Regular Price
€0.00
/
Torch Decorative Marble Wall Sconce
Regular Price
€245.00
Sale Price
€245.00
Regular Price
€0.00
/
Lampatron Marble Wall Lamp In Brass
Regular Price
€185.00
Sale Price
€185.00
Regular Price
€0.00
/
Contemporary Glass Metal Wall Sconce
Regular Price
€128.00
Sale Price
€128.00
Regular Price
€0.00
/