Modern Creative Curve Long Striped Glass Ball LED Chandelier
Regular Price
€216.90
Sale Price
€216.90
Regular Price
€0.00
Product description
Product reviews
| Description | |
| Voltage | 110V-120V,220V-240V |
| Color | Gold, Black |
| Number of Lights | 1 |
| Style | Modern |
| Material | Iron, Aluminum |
| Lamp Shade Material | Glass |
| Fixture Type | Chandeliers |
| Occasion | Living room, dining room |
| Bulb Type | Built-in LED |
| Wattage | 30W |
| Lumen | 3000lm |
| Integrated LED | Yes |
| Connection Type | Hardwired |
| Dimensions | |
| Fixture Width | 39.37"/100cm |
| Fixture Height | 39.37"/100cm |
| Features | |
| Waterproof or Not | No |
| Location | Dry Location |


