French White Cream Mushroom Chandelier
Regular Price
€378.99
Sale Price
€378.99
Regular Price
€0.00
Product description
Product reviews
[FEATURE]
The French White Cream Mushroom Chandelier – a captivating lighting fixture that blends grace with modern design. This chandelier exudes timeless elegance with its mushroom-shaped silhouette in a soft white cream finish.
Size

| Diameter | D50/70/80cm |
|---|---|
| Height | H27cm |
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: | Crystal, Iron, Glass |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | G9*3/G9*5/G9*6 |
| Bulb Included: | No |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|